Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Gospody produkujące napoje alkoholowe

Buschenschank i Hofschank w Południowym Tyrolu

Roter Hahn przedstawia najlepsze gospody Buschenschank i Hofschank w Południowym Tyrolu

Wiejskie gospody mają w Południowym Tyrolu długą tradycję. Już od stuleci gospodarze otwierali swoje piwnice dla gości na Törggelen i degustację młodego wina. Do tego podawano typowe wiejskie dania . Pod tym względem do dziś niewiele się zmieniło: zarówno gospody Buschenschank oferujące wino własnej produkcji i z własnych winnic, jak i gospody Hofschank, które nie leżą w klasycznym rejonie winiarskim, podają tak jak kiedys własnego wyrobu wiejskie produkty takie jak domowe soki, smaczne ciepłe i zimne dania, miejscowe owoce i, naturalnie, wina.
Marka „Roter Hahn“ gwarantuje wysoką jakość. Gospody zainteresowane przyłączeniem się do naszej marki są poddawane surowej kontroli jakości. wybieramy tylko najlepsze gospody Buschenschank i Hofschank w Południowym Tyrolu. Cechą wspólna wszystkim gospodarstwom jest niepowtarzalna wiejska gościnność.