Sklep przy gospodarstwie w Południowym Tyrolu
Sklep przy gospodarstwie w Południowym Tyrolu

Nigdzie indziej smak
nie jest tak autentyczny

Sklep przy gospodarstwie i kącik z produktami

Sklep przy gospodarstwie i kącik z produktami

Gospodarstwo - skarbnica smaków

Gospodarstwo - skarbnica smaków

Wejdź do wiejskiego świata smaków. Regały w sklepie przy gospodarstwie lub w kąciku z produktami pełne są przysmaków z farmy i z pola. Gdy gospodyni wręczy Ci słoik dżemu lub ukroi kawałek sera, zabierzesz jednocześnie kawałek gospodarstwa ze sobą do domu.

Wejdź do wiejskiego świata smaków. Regały w sklepie przy gospodarstwie lub w kąciku z produktami pełne są przysmaków z farmy i z pola. Gdy gospodyni wręczy Ci słoik dżemu lub ukroi kawałek sera, zabierzesz jednocześnie kawałek gospodarstwa ze sobą do domu.

Podczas wakacji na farmie w Południowym Tyrolu nie zapomina się o stronie kulinarnej. Składniki wyjątkowych doznań smakowych pochodzą tutaj bezpośrednio z gospodarstwa. Produkty rolne są z wielką starannością przetwarzane na wysokiej jakości żywność. Z owoców powstają dżemy, soki i owoce suszone, z warzyw gęste sos chutney i przetwory, a z mięsa kiełbaski „Kaminwurzen”, bekon i kiełbasy. Mleko przetwarzane jest na jogurt i sery, natomiast suszone zioła mieszane i oferowane jako aromatyczne herbaty ziołowe. Rodzina prowadząca farmę jest dumna, że może pokazać gościom skarby, jakie ziemia wydaje z siebie w ciągu całego roku, a swoje produkty oferuje w sklepie przy gospodarstwie lub w kąciku z produktami.

 

Na tropie pochodzenia

Wiejscy gospodarze w Południowym Tyrolu opowiedzą Ci w własnego doświadczenia, skąd pochodzą i jak powstają poszczególne produkty. Zabiorą Cię do zabudowań gospodarczych, do ogrodu, do sadu i na pole, pozwalając Ci z bliska przyjrzeć się procesom wytwarzania żywności. O jej wyjątkowym smaku można przekonać się osobiście podczas degustacji. Gospodarze podkreślają przy tym różne niuanse i subtelne różnice. Dzięki temu pochodzenie produktów poczujesz nie tylko przez ich niepowtarzalny aromat, ale także przez historię, jaka się za nimi kryje.

 

Przenieść kawałek wakacji do domu

W bogato zaopatrzonych kącikach z produktami i zachęcających do wizyt sklepach przy gospodarstwie goście mogą nabywać różne przysmaki z farmy. Znajdziesz tu wszystko, czego dusza zapragnie. Owocowy kompot osłodzi Ci poranek w przytulnym wakacyjnym apartamencie lub komfortowym pokoju, a kieliszek własnej produkcji wina będzie odpowiednim zakończeniem pełnego przygód dnia podczas urlopu. Z naturalnych produktów nie musisz jednak rezygnować wraz z końcem pobytu na farmie. Wstąp w dniu wyjazdu po raz ostatni do sklepu przy gospodarstwie lub do kącika z produktami, gdzie czekają Twoje ulubione przysmaki. Po powrocie do domu te rosnące w zgodzie z naturą, ostrożnie zbierane i z miłością przetwarzane smakołyki będą przez długi czas przypominać Ci Twoje wakacje spędzone w gospodarstwie w Południowym Tyrolu.

czytaj więcej czytaj mniej

3 powody

Smak z pierwszej ręki

Różnorodność produktów i smaków bezpośrednio u źródła
Różnorodność produktów i smaków

bezpośrednio u źródła

Autentyczny smak na wakacjach i w domu
Autentyczny smak

na wakacjach i w domu

Historia produktów poznawana podczas degustacji
Historia produktów

poznawana podczas degustacji

Wyszukiwanie gospodarstw

Gospodarstwa ze sprzedażą produktów

Dokąd chcesz jechać?
Kiedy i jak długo?
dowolnie
Rodzaj zakwaterowania i osoby współpodróżujące
2 dorosłych
Typ gospodarstwa
Hodowla zwierząt, uprawa winorośli i uprawa owoców
Klasyfikacja
wszystkie klasyfikacje
595 Zobacz gospodarstwo Zobacz gospodarstwa
Cofnij filtr
595 znaleziono gospodarstwo znaleziono gospodarstwa
 | 
Froihof flower flower flower
Rodzina Hohenegger  | Graun w Vinschgau  (Vinschgau)
Hodowla zwierząt
kącik produktów: mleka, speck, wędliny ...
4,9
"Bardzo dobry"
(2 oceny)
Kösslerhof flower flower flower
Rodzina Ladurner  | Nals
Uprawa owoców
kącik produktów: jajka, dżemy, syrop ...
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Wycieczka po zagrodzie wraz z degustacja produktów, Prowadzenie wiejskiego ogródka ...
Bergerhof flower flower flower
Rodzina Pallhuber  | Rasen-Antholz
Hodowla zwierząt
kącik produktów: mleka, jogurt, jajka ...
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Pomoc w stajni, Zwiedzanie obejscia gospodarskiego ...
5,0
"Celujący"
(23 oceny)
możliwość rezerwacji online
Twój wynik wyszukiwania

Wszystko o sklepie przy gospodarstwie

Chwile przyjemności w gospodarstwie

Świeże i z pierwszej ręki – w południowotyrolskich gospodarstwach najważniejsze są własne produkty rolne, co gwarantuje niczym nieograniczoną przyjemność.