&noscript=1 /> Informacje dotyczące rezerwacji
 
Informacje dotyczące rezerwacji

Informacje dotyczące rezerwacji

Przyjemny pobyt

W trosce o przyjemny pobyt

Od zapytania po rezerwację

Strona internetowa Roter Hahn prezentuje ponad 1600 gospodarstw wakacyjnych. Tutaj znajdziesz przydatne informacje gwarantujące beztroski urlop.

Zapytanie
Gdy znajdziesz swoje wymarzone gospodarstwo, zwróć się bezpośrednio do gospodarzy, którzy udzielą Ci wszelkich dalszych informacji. Na stronie każdego gospodarstwa znajduje się formularz rezerwacyjny, który możesz wysłać. Możesz również zapytać o konkretny rodzaj noclegu w gospodarstwie. Jeśli masz jeszcze inne pytania, wyślij do gospodarzy wiadomość drogą mailową lub skontaktuj się z nimi telefonicznie. Podczas osobistej rozmowy z gospodarzami najlepiej ustalisz swoje preferencje urlopowe. Odpowiedź na Twoje zapytanie rezerwacyjne powinna nadejść w ciągu 24 godzin. Jeśli tak się nie stanie, zalecamy telefoniczne skontaktowanie się z gospodarstwem.
 

Zapytanie zbiorcze
Jeśli zainteresowało Cię kilka gospodarstw, możesz wysłać zapytanie zbiorcze nawet do 15 obiektów jednocześnie. W tym celu zaznacz najpierw wybrane gospodarstwa na ich poszczególnych stronach, klikając symbol serca. Następnie otwórz listę zapamiętanych, wybierając symbol serca w pasku menu, i stamtąd wyślij zapytanie zbiorcze.
 

Rezerwacja online
Niektóre gospodarstwa oferują możliwość bezpośredniej rezerwacji. Wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji ustalane są wówczas online. Rezerwacja pobytu jest wiążąca.
 

Numer kierunkowy
Jeżeli dzwonisz spoza Włoch, poprzedź numer telefonu międzynarodowym numerem kierunkowym +39. Nie pomijaj zera lokalnego numeru kierunkowego.
 

Ceny
Ceny za pobyt w wybranym gospodarstwie prezentowane są na podstawie cennika tego gospodarstwa. W przypadku wynajmu pokojów ceny obejmują nocleg ze śniadaniem za jeden pokój i jedną noc, a w przypadku wakacyjnych apartamentów nocleg na określoną liczbę osób za jedną noc. Wszystkie wakacyjne apartamenty oferują możliwość gotowania i prania.
Konkretną ofertę otrzymasz bezpośrednio od danego gospodarstwa, podczas składania zapytania o dostępność.
 

Opłata miejscowa (klimatyczna)
Do podanych cen doliczana jest pobierana przez gminę opłata miejscowa (klimatyczna). Wysokość tej opłaty określana jest przez daną gminę i wynosi z reguły od 0,85 € do 2,50 € za dzień i osobę (od 14 lat). Opłata pobierana jest bezpośrednio w gospodarstwie.
 

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży
„Roter Hahn” zawarł umowę ramową z firmą ubezpieczeniową Europäische Reiseversicherung AG. Jeśli chcesz się zabezpieczyć, Twoje gospodarstwo może zaoferować Ci nieskomplikowane rozwiązanie. Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży obejmuje anulowanie pobytu, późniejsze rozpoczęcie podróży lub wcześniejszy wyjazd w różnych sytuacjach. Bliższe informacje dotyczące „Ubezpieczenia od rezygnacji Roter Hahn” otrzymasz bezpośrednio od swoich gospodarzy oraz pod poniższym linkiem.
 

Ocena gospodarstwa
Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z pobytu z innymi osobami? Byłoby nam miło poznać Twoje wrażenia zamieszczone na stronie internetowej Roter Hahn. Swój pobyt możesz ocenić bezpośrednio na stronie danego gospodarstwa.
 

Inne pytania
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub propozycje, możesz skontaktować się z zespołem Roter Hahn.
 

Dane kontaktowe
Südtiroler Bauernbund
Roter Hahn
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 325
E-mail info@roterhahn.it