&noscript=1 /> Kontakt z zespołem Roter Hahn
 
Witamy w świecie Roter Hahn!

Witamy w świecie Roter Hahn!

Drodzy Goście!

Drodzy Goście!

Podczas wakacji w gospodarstwie można cieszyć się przyrodą, naprawdę odpocząć, zaznać błogiego relaksu oraz z bliska poznać ludową kulturę i ludowe tradycje. Z wielką przyjemnością pomożemy Ci choć na chwilę zanurzyć się w tym wiejskim stylu życia.

Gdy znajdziesz już „swoje” gospodarstwo, zwróć się bezpośrednio do danego gospodarza, który udzieli Ci wszelkich dalszych informacji.

Nasz portal internetowy zawiera ponad 1600 ofert wakacyjnych. Dokładnie opisujemy sprawdzone pod względem jakości gospodarstwa. Staramy się je przedstawiać w taki sposób, aby dać Ci realistyczny obraz każdego z nich, uwzględniając wszystkie jego specyficzne cechy i możliwości. Dzięki funkcji „Wyszukiwarka gospodarstw” możesz sprawdzić dostępność oferty w wybranym terminie.
> Przejdź do wyszukiwarki gospodarstw
 

Nie zawsze masz dostęp do Internetu, a chcesz w spokoju znaleźć „swoje” gospodarstwo na relaksujące wakacje? W takim razie zamów bezpłatny katalog „Wakacje w gospodarstwie” z wakacyjnymi apartamentami i pokojami z całego Południowego Tyrolu!
> Przejdź do zamawiania katalogu
 

Z gospodarstwem można się kontaktować za pomocą formularza zapytania na szczegółowej stronie danego gospodarstwa, mailowo lub telefonicznie. Podczas osobistej rozmowy z gospodarzem najlepiej ustalisz swoje preferencje urlopowe. W ciągu dnia gospodarze są najczęściej w polu przy pracy, dlatego najłatwiej skontaktować się z nimi w południe lub wieczorem.
 

Jeżeli dzwonisz spoza Włoch, wybierz międzynarodowy numer kierunkowy dla Włoch (0039), a następnie numer telefonu podany przy danym gospodarstwie, np. z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Niderlandów: 0039-.... ......
Nie pomijaj zera lokalnego numeru kierunkowego!
 

Kontakt z Roter Hahn
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub propozycje, możesz oczywiście skontaktować się również z nami. Z przyjemnością Ci pomożemy. Nie jesteśmy jednak biurem podróży, więc nie możemy rezerwować noclegów w Twoim imieniu.
 

Nasz adres:
Südtiroler Bauernbund
Roter Hahn
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 325
E-mail info@roterhahn.it

Rezerwacje i zapytania dotyczące Szkoła gotowania „Roter Hahn“
SBB-Weiterbildungsgenossenschaft
Roter Hahn Kochschule
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 349
E-Mail info@roterhahn-kochschule.it


Życzymy Ci pięknych chwil w Południowym Tyrolu!
Zespół Roter Hahn