Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Możliwość wygrania tygodniowego „urlopu w gospodarstwie agroturystycznym“ w Południowym TyroluPoznać Południowy Tyrol z dala od wydeptanych szlaków turystycznych. Cieszyć się wędrówkami w otoczeniu gór i winnic. Skosztować produktów pochodzących prosto z gospodarstwa. I każdego ranka budzić się w otoczeniu przyrody… To brzmi jak wymarzone wakacje, nieprawdaż? Jeśli nabrali już Państwo apetytu na urlop w gospodarstwie agroturystycznym Południowego Tyrolu, tu i teraz nadarza się ku temu okazja!

Co należy w tym celu zrobić? Trzeba jedynie odpowiedzieć na 4 pytania i dzięki temu wziąć udział w losowaniu. Do wygrania jest tygodniowy urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu. Zanim przejdą Państwo do pytań, proszę przeczytać regulamin konkursu i zaakceptować jego warunki. 

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję powitać Państwa w jednym z naszych 1600 gospodarstw!
Zasady gry: