&noscript=1 /> Wakacje w gospodarstwie blisko miasta w Południowym Tyrolu
 
Wakacje w gospodarstwie blisko miasta w Południowym Tyrolu
Wakacje w gospodarstwie blisko miasta w Południowym Tyrolu

Z drogi polnej
na brukowaną

W pobliżu miasta

Wakacje w pobliżu miasta

Natura w połączeniu z kulturą

Przeciwieństwa się przyciągają. Niektóre gospodarstwa Południowego Tyrolu leżą w pobliżu miast, zachwycając zróżnicowanym, pełnym kontrastów programem. Wakacje w gospodarstwie z miejskim charakterem kryją w sobie wiele niespodzianek dla gości.

Przeciwieństwa się przyciągają. Niektóre gospodarstwa Południowego Tyrolu leżą w pobliżu miast, zachwycając zróżnicowanym, pełnym kontrastów programem. Wakacje w gospodarstwie z miejskim charakterem kryją w sobie wiele niespodzianek dla gości.

W ciągu dnia pełny program w mieście, wieczorem rozkoszowanie się przyrodą wśród winnic, sadów lub górskich panoram. Wakacje w gospodarstwie w Południowym Tyrolu to świetny sposób na połączenie spaceru po mieście i programu kulturalnego z wypoczynkiem w rustykalnej atmosferze. Niektóre gospodarstwa leżą zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta i można do nich łatwo dojechać środkami transportu publicznego. Podczas pobytu samochód można bezpiecznie zostawić w gospodarstwie, a wycieczkę do miasta połączyć z przyjemnym spacerem. Gospodarze z chęcią udzielą najlepszych wskazówek w tej kwestii.

 

Panoramiczne widoki i wskazówki od gospodarzy

Goszcząca Cię rodzina zna najpiękniejsze zakamarki i miejsca w miastach Południowego Tyrolu, więc jest najlepszym przewodnikiem, jakiego można by sobie życzyć. Po przybyciu do gospodarstwa od razu poczujesz klimat wiejskiego świata. Podczas wycieczki z przewodnikiem po łąkach i polach dowiesz się ciekawych faktów z życia gospodarzy, a przy okazji poznasz tradycje rolnicze Południowego Tyrolu. Następnie rodzina zaprosi Cię do chłodnej piwnicy z winami, gdzie spędzisz miłe chwile z kieliszkiem dobrego domowego trunku. Równie przyjemna będzie reszta Twojego pobytu. Sklep przy gospodarstwie oferuje bowiem duży wybór produktów, które są uprawiane i przetwarzane bezpośrednio na miejscu. Gdy wrócisz do wygodnego wakacyjnego apartamentu lub przytulnego pokoju, czeka Cię wieczorem oszałamiający widok świateł pobliskiego miasta.

 

Włoski urok i alpejska kultura

Miasta Południowego Tyrolu to małe klejnoty pełne historii i zabytków kultury. Nie ma dwóch takich samych. Każde wyróżnia się własnymi, niepowtarzalnymi cechami, którymi urzeka gości. Stolica prowincji Bolzano uwodzi włoskim urokiem, a Glurns ze swoimi historycznymi miejskimi murami uchodzi za najmniejsze miasto w całym regionie alpejskim. Ze względu na zabytkowe starówki warto wybrać się w szczególności do miasta Fuggerów Sterzing lub miasta katedralnego Brixen. Miasteczko artystów Klausen jest popularne dzięki swoim średniowiecznym uliczkom. Malownicza miejscowość Bruneck oferuje wspaniałe możliwości uprawiania sportu, a uzdrowisko Merano zachwyca swoim śródziemnomorskim klimatem i promenadami pełnymi kwiatów. Mimo tych wszystkich różnic, w każdym mieście znajdziesz fascynujące zabytki, małe sklepiki i przyjemne restauracje. Wakacje w gospodarstwie blisko miasta w Południowym Tyrolu oferują wiele atrakcji – od wypadu na zakupy przez zwiedzanie muzeów po spacer na jarmarku bożonarodzeniowym.

czytaj więcej czytaj mniej

3 powody

Wakacje w gospodarstwie i program kulturalny

Gospodarstwo jako miejsce odosobnienia niedaleko centrum
Gospodarstwo jako miejsce odosobnienia

niedaleko centrum

Wakacje pełne kontrastów między naturą a kulturą
Wakacje pełne kontrastów

między naturą a kulturą

Poznaj południowotyrolskie miasta we wszystkich ich obliczach – TG Sterzing Pfitsch Freienfeld/Patrick Schwienbacher
Poznaj południowotyrolskie miasta

we wszystkich ich obliczach

Rund um Südtirols Städte

Zwischen Bauernhof und Stadtleben

Sztuka i kultura, zabytki i imprezy – w południowotyrolskich miastach czeka na Ciebie wiele różnych możliwości, które z pewnością uczynią Twoje wakacje niezapomnianym przeżyciem.