Sauna w gospodarstwie w Południowym Tyrolu
Sauna w gospodarstwie w Południowym Tyrolu

Magiczne chwile w saunie
z panoramicznym widokiem

Sauna

Pocenie się i relaks

Wyobraź sobie zapach drewna, syczenie kropli wody spadających na gorące kamienie oraz dobroczynne ciepło wypełniające przyjemnie Twoje ciało. Po wspaniałym dniu spędzonym wśród natury sauna w gospodarstwie w Południowym Tyrolu gwarantuje niezapomniane chwile.

Wyobraź sobie zapach drewna, syczenie kropli wody spadających na gorące kamienie oraz dobroczynne ciepło wypełniające przyjemnie Twoje ciało. Po wspaniałym dniu spędzonym wśród natury sauna w gospodarstwie w Południowym Tyrolu gwarantuje niezapomniane chwile.

Gdy jest Ci chłodno po wiosennej wędrówce, przytłacza Cię szary jesienny dzień albo wracasz z długiej wycieczki w śniegu, Twoje ciało marzy o cieple i odprężeniu. Czy jest wtedy coś piękniejszego niż pobyt w saunie w jednym z gospodarstw Południowego Tyrolu? W wakacyjnym apartamencie lub pokoju wszystko jest gotowe do beztroskiego korzystania z sauny. W torbie znajdziesz aksamitnie miękki szlafrok i puszysty ręcznik. Od razu po wejściu do sauny otoczy Cię upajający zapach aromatycznych olejków ziołowych. Już po kilku minutach poczujesz, jak przyjemne ciepło otula Twoje ciało i powoli je wypełnia. Zrelaksujesz się, zajmiesz wygodną pozycję i całkowicie się wyciszysz. Gdy Twoje ciało będzie już miało dosyć ciepła, potrzebne Ci będzie porządne schłodzenie. Dlatego na świeżym powietrzu w przylegającym ogrodzie możesz rozprostować nogi. Oczywiście mając cały czas przed oczami zachwycającą panoramę wokół gospodarstwa. Najodważniejsi mogą pokusić się o skok do naturalnego stawu kąpielowego lub schłodzenie ciała w śniegu. Po takiej naprzemiennej „kąpieli” uczuć Twoje ciało zasłuży na odrobinę relaksu. W stylowej sali do odpoczynku możesz błogo wyciągnąć się na leżaku i najspokojniej w świecie zamknąć oczy. Nową energię przed drugą rundą kąpieli dadzą Ci suszone krążki jabłek, a szklanka naturalnie mętnego soku jabłkowego zadba o odpowiednie nawodnienie.

 

Rozgrzewające uczucie

Podczas urlopu w gospodarstwie w Południowym Tyrolu goście mogą rozkoszować się relaksującą atmosferą w małych grupach. Dotyczy to między innymi niczym niezakłóconego korzystania z sauny. Goście mogą podać gospodyni preferowany termin prywatnych kąpieli w ciągu dnia. Z przyjemnością zarezerwuje ona i przygotuje wówczas dla nich saunę w wyznaczonym czasie. Dzięki temu nic nie przeszkodzi gościom w spędzaniu czasu we dwoje w gorącej atmosferze. Pocenie się w saunie ma ponadto pozytywny wpływ na zdrowie oraz dobre samopoczucie. Powoduje wzmocnienie mechanizmów obronnych organizmu i systemu immunologicznego, poprawę stanu skóry i pobudzanie układu krążenia. Pobyt w saunie w gospodarstwie wiąże się zatem z wieloma korzyściami i oddziałuje na wszystkie zmysły.

czytaj więcej czytaj mniej

3 powody

Wrażenia z sauny

Zatrzymać na chwilę wspaniałe widoki
Zatrzymać na chwilę

wspaniałe widoki

Zdrowe pocenie się dobrodziejstwem dla ciała i ducha
Zdrowe pocenie się

dobrodziejstwem dla ciała i ducha

Niezakłócona prywatność podczas pobytu w saunie
Niezakłócona prywatność

podczas pobytu w saunie

Wyszukiwanie gospodarstw

Sauna w gospodarstwie

Dokąd chcesz jechać?
Kiedy i jak długo?
dowolnie
Rodzaj zakwaterowania i osoby współpodróżujące
2 dorosłych
Typ gospodarstwa
Hodowla zwierząt, uprawa winorośli i uprawa owoców
Klasyfikacja
wszystkie klasyfikacje
161 Zobacz gospodarstwo Zobacz gospodarstwa
Cofnij filtr
161 znaleziono gospodarstwo znaleziono gospodarstwa
 | 
Dosserhof flower flower flower
Rodzina Kritzinger  | Völs am Schlern
Hodowla zwierząt
Produkty z własnego gospodarstwa: jajka, dżemy, syrop ...
4,8
"Bardzo dobry"
(3 oceny)
Örlerhof flower flower flower flower
Rodzina Untersteiner  | Gsieser Tal
Hodowla zwierząt
Produkty z własnego gospodarstwa: mleka, jogurt, jajka ...
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Pomoc w stajni, Zwiedzanie obejscia gospodarskiego ...
5,0
"Celujący"
(28 oceny)
Siganatenhof flower flower flower
Rodzina Ambach  | Kaltern an der Weinstraße  (Bolzano i okolice)
Hodowla zwierząt, Uprawa owoców , Uprawa winorośli
kącik produktów: jajka, miód, soki owocowe ...
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Prowadzenie gospodarstwa, Wycieczka po zagrodzie wraz z degustacja produktów ...
4,7
"Bardzo dobry"
(1 ocena)
możliwość rezerwacji online
Twój wynik wyszukiwania

Wszystko o saunie

Zasłużony wypoczynek

Wyłącz się, oczyść swój umysł, a przy okazji zrób coś dobrego dla swojego ciała – uda Ci się to podczas urlopu w gospodarstwie w Południowym Tyrolu.