X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Percha
Niedristhof

Niedristhof

wiejska gospoda w Percha 

Niedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Niedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Niedristhof
Rodzina Margareth und Paul Niederwolfsgruber
Aschbach 2
39030 PerchaPercha
Telefon +39 0474 401163
Tel. kom. +39 340 1782734
www.niedristhof.it
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Gospoda jest otwarta przez cały rok w południe i wieczorami. Od 6 stycznia do połowy lutego - zamknięte. Zamknięte w poniedziałki. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
W gospodarstwie można kupić: “Kaminwurzen” (wędzoną wędlinę), syropy.
Opis gospodarstwa
W gospodarstwie Niedristhof w Percha duży nacisk kładzie się na wiejskie pochodzenie produktów. Wszystko jest tu kwitnące i pachnące. Nie tylko z tarasu słonecznego, lecz także z przytulnego pokoju można podziwiać przepiękny ogród. Czy jest lepszy sposób, aby przekonać się o pochodzeniu świeżych produktów? Pyszne lokalne specjały przyprawiają każdego smakosza o szybsze bicie serca i udowodniają, że warzywa wyhodowane we własnym ogrodzie smakują najlepiej.
Jedzenie i picie
Speck, ser szary, "Kaminwurzen" oraz domowy chleb. Krupnik, "Pressknödel" z serem i ze szpinakiem, sałatka z kapustą i speckiem, knedle ze speckiem z gulaszem, jajka sadzone z ziemniakami smażonymi, kiełbasa z kapustą, naleśnik "Kaiserschmarrn", omlety i racuszki "Niggilan" z makiem. Na zamówienie: zupa gulaszowa, wołowina i pieczeń wieprzowa. Wiosną: knedle pokrzywowe. W lecie na zamówienie: sałatka z twarogiem. Soki: z melisy, jabłkowy i z czarnego bzu.
Samochodem
Z Bruneck w kierunku Innichen minąć Percha i po ok. 2 km skręcić w lewo w kierunku Nasen/Aschbach. Następnie górską drogą około 4 km w kierunku Aschbach.
Pieszo
Z przysiółka Nasen drogą 22A do gospody Niedrist (czas: ok. 1 godz.). Z gospody można dotrzeć w ciągu około 1 godziny do Erdpyramiden w Percha.
Podręczny szkic dojazdu