X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Brixen
Villscheiderhof

Villscheiderhof

wiejska gospoda w Brixen 

Villscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Villscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Villscheiderhof
Rodzina Florian Hilpold
Untereben 13
39042 BrixenBrixen
Telefon +39 0472 832037
Tel. kom. +39 347 3415724
info@villscheider.info www.villscheider.inf...
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte od połowy marca do początku czerwca oraz od 8 września do 3 grudnia. Wiosną otwarte w piątki od godz. 17:00, w soboty i niedziele od 12:00. Od poniedziałku do czwartku tylko na wcześniejsze zamówienie. Jesienią otwarte od wtorku do piątku od godz. 17:00, w soboty i niedziele już od 12:00. W poniedziałki zamknięte.
W gospodarstwie można kupić: wino.
Twoja wiadomość
*
Wybierz odpowiedź Język
*
Tytuł
*
imię
*
Nazwisko
*
Ulica
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Kraj
*
Adres e-mail
*
Telefon
 
Wprowadź numer znjadujący się obok (ochrona antyspamowa)*
 
*
* Wymagane pola
Samochodem
W Brixen, jadąc z Bozen (Bolzano), na czwartym rondzie skręcić w lewo, minąć „Südtiroler Kinderdorf“ w kierunku "Untereben", jechać drogą pod górę ok. 1,5 km.
Pieszo
Z Vahrn drogą na Keschtn lub drogą 20 (1,5 godz.). Z dworca kolejowego drogą 20 do Pinzagen, stamtąd drogą na Keschtn do St. Cyrill i dalej w dół w kierunku Brixen (1,5 godz.).
Podręczny szkic dojazdu