Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe

Wakacje w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Urlop w gospodarstwie w Południowym Tyrolu

Czy planują już Państwo następne wakacje? Zapraszamy do przejrzenia naszej aktualnej listy tematów i wybrania najlepszej dla siebie formy wypoczynku.
Ferie wielkanocne w Południowym Tyrolu

Ferie wielkanocne w Południowym Tyrolu

Na wakacjach można samemu zebrać świeże jajko na śniadanie. Wielkanocny urlop w gospodarstwie to dużo zabawy i wiele niespodzianek!
Szczegóły
Rowerowe wakacje w Południowym Tyrolu

Piesze i rowerowe wędrówki po Południowym Tyrolu

Południowy Tyrol to idealne miejsce na piesze lub rowerowe wędrówki. Na dobrze oznaczonych trasach można podziwiać przepiękne krajobrazy. Każdy miłośnik aktywnego spędzania czasu znajdzie tu coś dla siebie: od wymagających szlaków po przyjemne trasy spacerowe.
Szczegóły
Passaiertal w Południowym Tyrolu

Najstarsze doliny boczne w Południowym Tyrolu

W małych, nieznanych dolinach Południowego Tyrolu urlopowicze mogą odkryć najstarsze tradycje tego regionu, bowiem z dala od dużych miast wielowiekowe zwyczaje pielęgnowane są staranniej niż gdziekolwiek indziej.
Szczegóły
Urlop z psem

Urlop z psem w Południowym Tyrolu

Urlop w gospodarstwie w Południowym Tyrolu sprawia radość gościom i ich psom. W wielu gospodarstwach czworonożni goście są mile widziani.
Szczegóły
Rodzinny urlop w Południowym Tyrolu

Urlop z dziećmi w gospodarstwie w Południowym Tyrolu

Latem rodzice na ogół tęsknią za odpoczynkiem, a dzieci chcą się wyszaleć. Można to doskonale pogodzić na urlopie w Południowym Tyrolu w gospodarstwie przyjaznym rodzinom .
Szczegóły
Urlop w górach w Południowym Tyrolu

Górski urlop w Południowym Tyrolu

Górski urlop w Południowym Tyrolu jest przeżyciem o każdej porze roku. A urlop w górach może być bardzo różny - tak samo jak zróżnicowany jest krajobraz Południowego Tyrolu i znajdujące się tam gospodarstwa.
Szczegóły
Urlop w górach w Południowym Tyrolu

Tak blisko nieba

Przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy jeszcze długo pozostanie w pamięci. W najgorętszym okresie roku najwyżej położone południowotyrolskie gospodarstwa oferujące kwatery na wakacje są miejscem, gdzie można się dobrze bawić i wybierać spośród wielu atrakcji.
Szczegóły
Urlop w gospodarstwie

Wschód słońca

Niewiele osób przeżyło wschód słońca w górach. Proszę skorzystać z takiej możliwości na najbliższym urlopie w Południowym Tyrolu. Z gospodarzem w roli przewodnika mogą Państwo obejrzeć wschód słońca na górskim szczycie.
Szczegóły
Obserwacja przyrody w Południowym Tyrolu

W poszukiewaniu cietrzewia

Wiosną gospodarze chętnie zaprowadzą gości w sobie tylko znane miejsca, gdzie tokują cietrzewie, koziorożec dokonuje przeglądu swojego haremu albo gdzie świstaki wygrzewają się na słońcu.
Szczegóły
Agroturystyka

Agroturystyka zamiast Adriatyku

Kto myśli, że w Południowym Tyrolu można wędrować po górach, ale z orzeźwienia w wodzie trzeba zrezygnować, mocno się myli. Romantyczne górskie jeziora i stawy zachęcają do kąpieli, podobnie jak i naturalne stawy znajdujące się na terenie gospodarstw!
Szczegóły
Adwent w gospodarstwach w Południowym Tyrolu

Adwent w gospodarstwach Południowego Tyrolu

W okresie Adwentu jasno oświetlone wnętrza domostw wypełnia zapach świątecznych wypieków, zaś w wioskach organizowane są tradycyjne pochody i jarmarki bożonarodzeniowe.
Szczegóły
Przytulne mieszkanie

Z przypiecka prosto na śnieg

Góry w śniegu i przytulna atmosfera
Szczegóły
Ferie zimowe w Południowym Tyrolu

Zimowe wakacje w Południowym Tyrolu

Urlop w gospodarstwie zimą? Zimą! Gospodarstwa Południowego Tyrolu idealnie nadają się na zimowe wakacje, wypady narciarskie lub romantyczne spacery o każdej porze roku.
Szczegóły
Nauka w gospodarstwie wiejskim

Nauka w gospodarstwie wiejskim

Podczas zimowego urlopu w gospodarstwie wiejskim w Południowym Tyrolu nikt się nie nudzi: gospodarze chętnie opowiadają o swoich tradycjach.
Szczegóły
Chłopskie śniadanie

Chłopskie śniadanie

Szczególnie miły początek dnia stanowi śniadanie w wyłożonym drewnem pokoju. Po takim śniadaniu goście są gotowi na wiele przygód.
Szczegóły
Pieczenie chleba

Przy wspólnym pieczeniu chleba

Czy chcieliby Państwo sami upiec sobie pieczywo? W Południowym Tyrolu wypiek chleba to nie uciążliwa praca, ale część kultury przekazywanej od pokoleń...
Szczegóły