Wakacje rodzinne w gospodarstwie w Południowym Tyrolu
Wakacje rodzinne w gospodarstwie w Południowym Tyrolu

Między zabudowaniami gospodarskimi
a naturalnym placem zabaw

Wakacje z dziećmi

Do rodzinnego albumu

Przeżycia do rodzinnego albumu

Nuda na farmie? To niemożliwe! Na rodzinnych wakacjach w gospodarstwie w Południowym Tyrolu czas mija błyskawicznie. Jest tu mnóstwo rzeczy do odkrycia, zbadania i sprawdzenia. Podczas gdy dzieci robią wielkie oczy w oborze, stajni lub kurniku, rodzice mogą się zrelaksować.

Nuda na farmie? To niemożliwe! Na rodzinnych wakacjach w gospodarstwie w Południowym Tyrolu czas mija błyskawicznie. Jest tu mnóstwo rzeczy do odkrycia, zbadania i sprawdzenia. Podczas gdy dzieci robią wielkie oczy w oborze, stajni lub kurniku, rodzice mogą się zrelaksować.

Dzień w gospodarstwie w Południowym Tyrolu zaczyna się już wcześnie rano od ekscytujących chwil. Gdy tylko dzieci wyskoczą z łóżek, pędzą do kurnika i sprawdzają, czy ich ulubiona kura zniosła jajko. Ostrożnie wyjmują je gniazda i przynoszą rodzicom niczym największy skarb. Późnym popołudniem dzieci mają zaplanowane jeszcze jedno obowiązkowe spotkanie: wizytę w zabudowaniach gospodarskich. Mogą wówczas włączyć się do codziennych zajęć i pomóc w opiece nad zwierzętami. Krowy, owce i konie trzeba nakarmić, a ich obory i stajnie wyczyścić. Podczas dojenia dzieci zaglądają gospodarzowi przez ramię i dowiadują się, skąd pochodzi mleko. Młodzi goście na pewno znajdą zwierzęcych przyjaciół również w małym zoo. Biegające i brykające tutaj króliki, kucyki oraz kozy tylko czekają na to, aby je pogłaskać. Najsłodszy czas w gospodarstwie? Zdecydowanie wiosna, kiedy wszyscy cieszą się z narodzin nowych zwierzątek. W ciągu całego dnia mali goście poznają życie na farmie i codziennie uczą się czegoś nowego przez zabawę. W gospodarstwie sadowniczym dowiadują się na przykład, jak smakują różne odmiany jabłek i jak są one przetwarzane na sok jabłkowy lub suszone owoce.

 

Przyroda to jeden wielki plac zabaw

Przyroda w czystej postaci – rodzinne wakacje w gospodarstwie w Południowym Tyrolu oznaczają wolność i mnóstwo miejsca na rozwój zarówno młodych, jak i starszych. Z pewnością dojdzie tu do głosu dziecięcy duch odkrywcy: czy to na starannie urządzonym naturalnym placu zabaw, na zielonej łące, czy na pobliskiej leśnej polanie. W gospodarstwie dzieci bawią się na świeżym powietrzu przez wiele godzin. W ogrodzie mogą zebrać kilka jagód na przekąskę. Od czasu do czasu pojawia się jeden z wielu kotów i czeka na swoją porcję czułości. Wiernym towarzyszem wycieczek krajoznawczych jest pies, z którego dzieci nie spuszczają wzroku. Kiedy gospodarz skręca na podwórko na swoim traktorze, dziecięce oczy się zaczynają lśnić – to doskonałe dopełnienie przeżyć na farmie. Podczas gdy maluchy są pod dobrą opieką, rodzice mogą odpocząć w cieniu wiśni i cieszyć się wolnym czasem. A kiedy pada deszcz? Dlaczego nie urządzić skoków na sianie w stodole, nie zająć się robótkami ręcznymi pod okiem gospodyni lub nie pobawić się w pokoju gier i zabaw? W gospodarstwie każdy dzień to przygoda.

 

Zakwaterowanie przyjazne rodzinie

Rodzinna atmosfera panująca w gospodarstwie jest niepowtarzalna. Gospodarze bardzo dbają o swoich gości i właśnie dlatego dzieci szybko się z nimi zaprzyjaźniają. Podczas pobytu w gospodarstwie w Południowym Tyrolu rodziny szczególnie cenią sobie dużą swobodę i naturalność oraz możliwość zorganizowania dnia zgodnie z potrzebami dzieci. Wakacyjne apartamenty i pokoje w gospodarstwie są bardzo przestronne i oferują dużo miejsca dla całej rodziny. Babcia i dziadek również poczują się tutaj jak w domu. Niektórzy gospodarze szczególnie nastawili się na rodziny z dziećmi i oferują dodatkowe udogodnienia dla najmłodszych.

czytaj więcej czytaj mniej

3 powody

Gospodarstwo jako raj dla dzieci

Przyjaźń z mieszkańcami zabudowań gospodarskich
Przyjaźń z mieszkańcami

zabudowań gospodarskich

Wolność i przestrzeń do zabawy w środku natury
Wolność i przestrzeń do zabawy

w samym środku natury

Zakwaterowanie dostosowane do potrzeb i serdeczni gospodarze
Zakwaterowanie dostosowane do potrzeb

i serdeczni gospodarze

Wyszukiwanie gospodarstw

Przestronne kwatery

Dokąd chcesz jechać?
Kiedy i jak długo?
dowolnie
Rodzaj zakwaterowania i osoby współpodróżujące
2 dorosłych
Typ gospodarstwa
Hodowla zwierząt, uprawa winorośli i uprawa owoców
Klasyfikacja
wszystkie klasyfikacje
1275 Zobacz gospodarstwo Zobacz gospodarstwa
Cofnij filtr
1275 znaleziono gospodarstwo znaleziono gospodarstwa
 | 
Pedaga flower flower
Rodzina Erlacher  | Enneberg
Gospodarstwo z uprawami ekologicznymi, Hodowla zwierząt
Produkty z własnego gospodarstwa: świeże mięso, świeże warzywa sezonowe
Oferty wiejskie: Pomoc w stajni, Zwiedzanie obejscia gospodarskiego, Pomoc przy sianokosach ...
Thalerhof flower flower flower
Rodzina Kerschbaumer  | Feldthurns  (Eisacktal)
Hodowla zwierząt
kącik produktów: speck, jajka, miód ...
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Zwiedzanie obejscia gospodarskiego, Rekodzielo wiejskie w gospodarstwie ...
5,0
"Bardzo dobry"
(6 oceny)
możliwość rezerwacji online
Inderederhof flower flower flower
Rodzina Bacher  | Sand in Taufers
Hodowla zwierząt
Produkty z własnego gospodarstwa: mleka
Oferty wiejskie: Codzienne obowiazki gospodarskie, Zwiedzanie obejscia gospodarskiego, Pomoc przy sianokosach
4,2
"Dobry"
(1 ocena)
Twój wynik wyszukiwania

Wszystko o wakacjach rodzinnych

Małe wielkie szczęście

W gospodarstwie w Południowym Tyrolu jest wiele rzeczy do odkrycia dla całej rodziny. Każdy dzień przynosi nowe przygody. Przygotuj się!