Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Urlop w Południowym Tyrolu
4 pory roku
Letni urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Letni urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Lato to czas wakacji

Rodzinny urlop latem w Alpach
Letni urlop w Południowym Tyrolu! Błękitne niebo, zielone łąki, roślinność w sadach i ogrodach. Lato to wspaniała pora na przyjazd do Południowego Tyrolu. Kiedy jasne słońce na błękitnym niebie rozświetla kolorowe kwiaty poruszane rześkim górskim wiatrem, to najlepsza ’pora, by pobyć na świeżym powietrzu!

Cały Południowy Tyrol oferuje mnóstwo aktywności: wspinaczka w Vinschgau; bezkresne, pachnące sady w Meran i okolicach, które można podziwiać jadąc na rowerze; canyoning w głębokich wąwozach Eisacktal; wędrówki po Dolomitach lub wycieczka balonem, podczas której można odkryć uroki Tauferer Ahrntal - każdy znajdzie coś dla siebie!

Właśnie w czasie wakacji dzieci lubią się wyszaleć. Na urlopie w gospodarstwie w Południowym Tyrolu mogą się bawić do woli. Południowy Tyrol oferuje wiele różnorodnych zajęć, które sprawią Państwu i Państwa rodzinie dużo radości. Życzymy udanych, urozmaiconych i niezapomnianych letnich wakacji w Południowym Tyrolu.

> Rezerwacja letniego urlopu w Południowym Tyrolu

Roter Hahn w miesiącu...