Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Urlop wiosną

Wiosenny urlop w gospodarstwie w porze kwitnienia jabłoni

Wiosenny urlop w gospodarstwie w Południowym Tyrolu
Południowy Tyrol jest znany przede wszystkim jako jeden z największych sadów Europy. Podczas wiosennego urlopu w gospodarstwie agroturystycznym można się zachwycić widokiem kwitnących jabłoni. Po słonecznej stronie Alp znajduje się obszar o powierzchni około 18.000 hektarów, w całości pokryty kwitnącymi sadami…

Wkrótce po zakończeniu zbioru jabłek i zamknięciu przygotowań do nowego sezonu w dolinie Etsch zaczynają dominować dwa kolory: czerwień i biel - jak okiem sięgnąć! W kwietniu i w maju po słonecznej stronie Alp blisko 18.000 hektarów sadów pokrywa się kwiatami i cykl życia jabłek rozpoczyna się na nowo.

Idealnym punktem wyjścia do wycieczek są przytulne południowotyrolskie gospodarstwa. Prawdziwą radością podczas wiosennego urlopu w tym największym rejonie sadowniczym Europy będzie wyprawa na rowerze lub >spacer wśród morza kwitnących kwiatów. Łagodny, słoneczny klimat Południowego Tyrolu stwarza idealne warunki nie tylko do uprawy owoców, lecz także do spędzenia pełnego wrażeń urlopu .

Chcieliby Państwo odpocząć wiosną na urlopie ?
> Urlop w gospodarstwie sadowniczym

Roter Hahn w miesiącu...