Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Urlop w górach w Południowym Tyrolu

Urlop w górach w Południowym Tyrolu

Urlop w górach

Urlop w Dolomitach
Agroturystyczny urlop w górach w Południowym Tyrolu jest przeżyciem o każdej porze roku. Wiosną drzewa owocowe w Vinschgau, Eisacktal i w nieopodal Meran sprawiają, że cała okolica zmienia się dosłownie w morze kwiatów. To pora kontrastów: w dolinach budzi się już przyroda, ale szczyty gór wciąż jeszcze przykryte są białymi czapami śniegu. Niewiele później zabarwiają się na kolorowo łąki na halach. W gospodarstwach pojawiają się młode zwierzęta. Lato w górach pachnie sianem. Krowy wypoczywają na hali.

Jesień smakuje winem, speckiem i kasztanami. W porze Törggelen tradycyjnie degustuje się młode wino. Jest to najlepsza pora na wędrówki wśród krystalicznego powietrza i wspaniałych widoków. Zimą bajkowy świat gór zaczyna się tuż u progu domu. W programie zimowe spacery i anielski spokój. Niektóre gospodarstwa są położone w bezpośrednim sąsiedztwie tras narciarskich. Górski urlop w Południowym Tyrolu z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.

> Urlop w gospodarstwie w górach