Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Z przypiecka prosto na śnieg

Góry w śniegu i przytulna atmosfera

Przytulna atmosfera
Podczas zimowego urlopu w gospodarstwie rolnym turyści poznają Południowy Tyrol z jego pierwotnej strony: wspaniałe chłopskie śniadanie, kąpiel w wełnie owczej, robótki ręczne wspólnie z gospodynią lub zabawy na śniegu – gdy kończą się prace polowe, w ich miejsce wchodzi czas na przyjemności.
Przytulne apartamenty
Urlop w gospodarstwie rolnym w Południowym Tyrolu oznacza wypoczynek w pełni wyposażonym, wygodnym apartamencie, miły kontakt z rodziną gospodarzy i ich zwierzętami oraz zdrowe produkty z własnego gospodarstwa. Urządzone przyjemnie z naturalnych materiałów apartamenty lub pokoje zapraszają gości po wędrówkach na rakietach śnieżnych lub po romantycznej jeździe na saniach zaprzężonych w konie do odpoczynku – często drewno, z którego wykonane są meble, pochodzi z własnego lasu. Alpejskie elementy wyposażenia, łagodne światło, ciepłe kolory i szlachetne materiały zapewniają przytulną atmosferę. Wieczorami jest jeszcze bardziej romantycznie. Goście relaksują się przy kaflowym piecu, podjadają rarytasy pochodzące z chłopskiej kuchni lub towarzyszą gospodyni w robótkach ręcznych. Można przy tym poznać wiele mitów, legend, zwyczajów i tradycji oraz samodzielnie wykonać pamiątki z Południowego Tyrolu.

Specjalne oferty urlopu w gospodarstwie:

Alpejskie spa w gospodarstwie rolnym

Urlop w gospodarstwie z wellness
Wellness w wersji alpejskiej ma w kulturze Południowego Tyrolu długą tradycję. Od dawien dawna bezpośrednio przy domu rosną rośliny lecznicze, a wiedza dotycząca siły natury była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na przykład gospodynie i gospodarze łączą wielowiekową tradycję z najnowszymi odkryciami w zakresie nauki o zdrowiu i pięknie. Turyści mogą się cieszyć ofertami regionalnych spa począwszy od kąpieli w sianie, przez kąpiel w wełnie do okładów ziołowych, a wszystko w połączeniu z autentycznymi przeżyciami i osobistą opieką.
Urlop wellnes w gospodarstwie rolnym

5 elementów udanego odpoczynku

Brodzenie w wodzie współgra z ciałem, umysłem i duszą. Zdrowe życie, pełnowartościowa kuchnia bio i tradycyjne metody wellness - to wszystko oferuje jedyne do tej pory certyfikowane według terapii Kneippa gospodarstwo.
> Urlop w certfikowanym gospodarstwie rolnym (terapia Kneippa)