Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Gospodarstwo agroturystyczne zamiast nadmorskiego kurortu

Gospodarstwo agroturystyczne zamiast nadmorskiego kurortu

Kapiel, czyli zabawa dla całej rodziny

Agroturystyka zamiast Adriatyku - radość z pływania dla całej rodziny
Krótki dojazd zamiast stania w długich korkach, łagodny wiatr zamiast skwaru, góry zamiast morza: nasze gospodarstwa w Południowym Tyrolu oferują ciekawą alternatywę dla wakacji na plażach nad Adriatykiem. Kwatery urlopowe w Dolomitach albo wśród leżących na zboczach gór winnicsą mniej zatłoczone niż kurorty nad Adriatykiem i oferują prawdziwie rodzinną atmosferę.

Uważają Państwo, że nie ma wakacji bez kąpieli? Żaden problem! Okoko 30 kwater urlopowych znajduje się w odległości mniejszej niż 500 metrów, a 320 - w odległości mniejszej niż pięć kilometrów od najbliższego kąpieliska. Dorośli i dzieci mają też możliwość pluskania się w pobliskich górskich jeziorach lub w w naturalnym stawie znajdującym się na terenie gospodarstwa.

Wybór malowniczo położonych kąpielisk jest duży: od stawu Völser w rejonie Schlern, przez naturalny staw Lüsener w Eisacktal aż do jeziora Kalterer w południowej części Południowego Tyrolu - najcieplejszego alpejskiego jeziora, w którym można się kąpać. Absolutną perełka są duże i małe jezioro Montiggler w Eppan. Osoby lubiące przygody mogą się wybrać na wędrówkę do jeziora Spronser koło wioski Tirol. Temperatury wody są tylko dla odpornych.

Prawie 130 kwater wakacyjnych dysponuje własnym basenem w ogrodzie - w większości nie używa się w nich środków chemicznych.

Wielką atrakcją są oczywiście całkowicie naturalne stawy znajdujące się w gospodarstwach spod znaku „Roter Hahn“,, wktórych nie stosuje się chloru! Cała rodzina może się tam kąpać i rozkoszować przyrodą.

> Gospodarstwa posiadające własny naturalny staw lub basen
> Gospodarstwa położone w pobliżu kąpielisk (maks. 500 metrów)
> Gospodarstwa położone w pobliżu kąpielisk (maks. 5 kilometrów)