X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Gospodarstwo agroturystyczne zamiast nadmorskiego kurortu

Gospodarstwo agroturystyczne zamiast nadmorskiego kurortu

Kapiel, czyli zabawa dla całej rodziny

Agroturystyka zamiast Adriatyku - radość z pływania dla całej rodziny
Krótki dojazd zamiast stania w długich korkach, łagodny wiatr zamiast skwaru, góry zamiast morza: nasze gospodarstwa w Południowym Tyrolu oferują ciekawą alternatywę dla wakacji na plażach nad Adriatykiem. Kwatery urlopowe w Dolomitach albo wśród leżących na zboczach gór winnicsą mniej zatłoczone niż kurorty nad Adriatykiem i oferują prawdziwie rodzinną atmosferę.

Uważają Państwo, że nie ma wakacji bez kąpieli? Żaden problem! Okoko 30 kwater urlopowych znajduje się w odległości mniejszej niż 500 metrów, a 320 - w odległości mniejszej niż pięć kilometrów od najbliższego kąpieliska. Dorośli i dzieci mają też możliwość pluskania się w pobliskich górskich jeziorach lub w w naturalnym stawie znajdującym się na terenie gospodarstwa.

Wybór malowniczo położonych kąpielisk jest duży: od stawu Völser w rejonie Schlern, przez naturalny staw Lüsener w Eisacktal aż do jeziora Kalterer w południowej części Południowego Tyrolu - najcieplejszego alpejskiego jeziora, w którym można się kąpać. Absolutną perełka są duże i małe jezioro Montiggler w Eppan. Osoby lubiące przygody mogą się wybrać na wędrówkę do jeziora Spronser koło wioski Tirol. Temperatury wody są tylko dla odpornych.

Prawie 130 kwater wakacyjnych dysponuje własnym basenem w ogrodzie - w większości nie używa się w nich środków chemicznych.

Wielką atrakcją są oczywiście całkowicie naturalne stawy znajdujące się w gospodarstwach spod znaku „Roter Hahn“,, wktórych nie stosuje się chloru! Cała rodzina może się tam kąpać i rozkoszować przyrodą.

> Gospodarstwa posiadające własny naturalny staw lub basen
> Gospodarstwa położone w pobliżu kąpielisk (maks. 500 metrów)
> Gospodarstwa położone w pobliżu kąpielisk (maks. 5 kilometrów)