Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Podróże do południowotyrolskich miast połączone ze zdrowym, wiejskim powietrzem

Miejskie życie w gospodarstwach spod znaku Roter Hahn

Podróże do miasta - Bozen
Nigdzie nie ma lepszego odpoczynku i lepszych baz wypadowych na zwiedzanie pobliskich miast niż zielone okolice Bozen, Meran, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen lub Glurns. W ciągu dnia można korzystać z miejskich atrakcji, a wieczorem cieszyć się ciszą nałonie natury, pośród winnic, sadów czy górskich szczytów. Do tego należy dodać serdeczną gościnność, lokalne zwyczaje, własnego wyrobu produkty, a często także panoramiczny widok na Bozen, Meran czy Brixen.

Wiele gospodarstw znajduje się tylko kilka kilometrów od centrum miast. Dzięki temu urlopowicze mają możliwość udać się na zwiedzanie muzeów, na zakupy czy oglądanie zabytków i nie muszą rezygnować z tego, co tak charakterystyczne dla Południowego Tyrolu: jego jedynej w swoim rodzaju przyrody, gospodarstw i wiejskiej tradycji.
Solidne śniadanie złożone ze świeżych jaj, chleba własnego wypieku, domowej produkcji dżemu, świeżo wyciskanego soku owocowego oraz specku z pobliskiej wędzarni sprawia, że goście są gotowi do całodziennego zwiedzania. Gospodyni serwuje własne, przygotowane z sercem wyroby, ale też podpowie, gdzie można dostać najsmaczniejsze cappuccino albo nalepsze włoskie ubrania. A wieczorem goście mogą cieszyć się spokojem w wiejskiej kwaterze niedaleko miasta. Można wybierać spośród gospodarstw otoczonych winnicami, sadami jabłoni albo łąkami, z których roztacza się uroczy widok na pobliskie miasta.

Zakwaterowanie w gospodarstwach w pobliżu miast: Meran, Bozen, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen i Glurns.