Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Obserwacja dzikiej zwierzyny

W poszukiwaniu dzikiej zwierzyny, z godpodarzami w roli podprowadzających

W poszukiwaniu cietrzewia

Tropienie zwierzyny z miejscowym przewodnikiem
Gospodarze w Południowym Tyrolu mogą podpowiedzieć gościom, które trasy najlepiej wybrać, i gdzie są najlepsze punkty widokowe. Często też towarzyszą gościom w tych wędrówkach. Wiosną można się wybrać z gospodarzami na podchód, aby obserwować zwierzęta. Gospodarze prowadzą wtedy gości w sobie tylko znane miejsca, gdzie tokują cietrzewie, samica koziorożca opiekuje się koźlęciem, a świstaki budzą się z zimowego snu.
Wyprawa wczesnym rankiem przez mokre od rosy łaki, chodzenie po śladach dzikich zwierząt dostarcza wielu wrażeń. Gospodarze, którzy sami bardzo chętnie wędrują i wspinają się po górach albo polują, cieszą się, gdy mogą zabrać gości na fotograficzne safari w Południowym Tyrolu. Na takiej wyprawie, naturalnie, nie może zabraknąć wiejskiego chleba, własnej produkcji specku czy sera.

Dzika przyroda w Południowym Tyrolu: niektóre gospodarstwa marki „Roter Hahn“ są idealnym zakwaterowaniem i punktem wyjścia na wycieczki połączone z obserwacją zwierząt.
Obserwacja dzikich zwierząt z gospodarzami