Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Narty w Południowym Tyrolu

Narty w Południowym Tyrolu

Słońce, leżaki oraz trasy i szlaki narciarskie

Ferie zimowe w Południowym Tyrolu
Agroturystyka zimą? Zimą! Gospodarstwa Południowego Tyrolu idealnie nadają się na zimowe wakacje, na skorzystanie z aktywności na śniegu albo spędzenie romantycznych dni.

Podczas wędrówki wokół Meran i Bozen można poczuć zimowe słońce, przeżyć romantyczne chwile w zimowej scenerii dolin bocznych, a w rejonach narciarskich - skorzystać z niezatłoczonych szlaków i tras narciarskich i saneczkowych: „Roter Hahn“ poleca gospodarstwa dla miłośników zimy.

Cóż za spokój! Jest tu przytulnie, ciepło i zacisznie. Zimą gospodarstwa Południowego Tyrolu odpoczywają. Gospodarze mają dużo czasu. Prawdziwy luksus. Czas na rękodzieło i rozmowy w przytulnej izbie. Krowy w oborze przeżuwają siano i marzą już o następnym lecie, kury codziennie znoszą jaja, zaś na prawdziwych smakoszy czekają wino i inne pyszności.

1600 gospodarstw oznaczonych marką „Roter Hahn“ oczekuje na przyjazd gości. Idylla dla miłośników tego, co autentyczne, dla małych przyjaciół zwierząt i dla sportowców: wiele gospodarstw leży bezpośrednio przy trasach i szlakach - tuż obok są Kronplatz i Dolomity.

> Gospodarstwa oferujące apartamenty i pokoje

Zimą na regenerujący urlop w gospodarstwie

Po całym dniu zabawy na śniegu można się rozgrzać herbatą ziołową, kąpielami w wełnie lub sianie, bądź ziołowym masażem olejkami eterycznymi z alpejskich łąk. Niektóre gospodarstwa mają specjalną ofertę dla poszukujących relaksu.
Gospodarstwa ze specjalizacją "Regenerujący urlop w gospodarstwie"