Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Ritten
Rielinger-Hof

Rielinger-Hof

wiejska gospoda am Ritten 

Rielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Rielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceRielinger-Hof - Siffian - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Rielinger-Hof
Rodzina Evi i Matthias Messner
Siffianer Leitach 7
39054 Ritten / SiffianRitten / Siffian
Telefon +39 0471 356274
alternatywa +39 340 8018886
Tel. kom. +39 349 5927302
info@rielinger.it www.rielinger.it
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Od 26 lutego do Wielkanocy otwarte w weekendy, od Wielkanocy do końca czerwca czynne od wtorku do niedzieli, w lipcu i sierpniu czynne w piątki od godz. 17, od 4 września do 11 listopada czynne od wtorku do niedzieli, a od 12 do 28 listopada - w weekendy. Mile widziane rezerwacje.
Sprzedaż lokalna: wino
loading
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Rielingerhof położone jest na uboczu, na wysokości 750 m n.p.m., pośród winnic i sadów. Cały zbiór winogron jest przerabiany na miejscu na szlachetne trunki z etykietą bioproduktów. Ponadto goście mogą się rozkoszować ekologicznie produkowanym mięsem oraz różnorodnymi owocami i warzywami z przydomowego ogrodu. Oferujemy spędzenie urlopu w gospodarstwie wiejskim.
Jedzenie i picie
Chleb własnego wypieku, kieszonki z nadzieniem z pokrzywy („Schlutzer“), różnego rodzaju kluski. Na wiosnę kluski kartoflane w rodzaju kopytek z pesto orzechowo-ziołowym, szynka wielkanocna z mniszkiem, dania mięsne z wołowiny i baraniny własnego chowu. Na jesieni zupa z jęczmienia, żeberka, kapusta kiszona, półmisek z kaszanką, kiełbasą i wątrobianką, kasztany. Soki: jabłkowy, z czarnego bzu, malinowy i miętowy.
Nasze wina
Müller Thurgau rocznik '19 pachnie jabłkami i czarnym bzem. Riesling '19 pokazuje w aromacie morele i egzotyczne owoce. Kerner rocznik '19 ma zapach zdominowany lawendą i egzotycznymi owocami. Rosé '19 pokazuje aromaty wiśni i bzu. Typowo prezentuje się Vernatsch z rocznika '19 z mocnymi garbnikami. Zweigelt '18 rozwija przyjemną kremowość na języku.
Samochodem
Jadąc z Bolzano, należy skręcić obok pierwszej stacji benzynowej za Unterinn w prawo w kierunku Siffian i po przejechaniu 1 km znowu skręcić w prawo. Następnie 4 km drogą w dół do naszej winiarni.
Pieszo
Z miejscowości Steg koło Blumau drogą nr 11 (ok. 75 min.), z Unterinn trasą Keschtnweg (ok. 1 godz.) lub z Klobenstein drogą nr 11 (ok. 45 min.) do lokalnej winiarni.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Earth pyramids Renon
Us.6,5 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Pokaż na mapieszczegóły
Bozen
Us.18,2 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Tourist Info Renon - Collalbo
Us.4,4 km
Tourist Info Renon - Collalbo
information offices
Pokaż na mapieszczegóły
Ice skating on the icerink Ritten
Us.4,5 km
Ice skating Arena Ritten
Us.4,6 km
Swimming pool Collalbo
Us.4,6 km
St Nicholas church in Monte di Mezzo/Mittelberg
Us.7,4 km
St Nicholas church in Monte di Mezzo/Mittelberg
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
Ice skating on the lake
Us.7,5 km
The Costalovara/Wolfsgruben bathing lake
Us.7,5 km
The Costalovara/Wolfsgruben bathing lake
bathing lakes, bathing ponds
Pokaż na mapieszczegóły
Walnereck
Us.7,8 km
Na mapie Południowego Tyrolu