Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Vahrn
Griesserhof

Griesserhof

wiejska gospoda w Vahrn 

Griesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Griesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Griesserhof
Paul Huber
Griessweg 5
39040 VahrnVahrn
Telefon +39 0472 834805
Tel. kom. +39 339 6691485
griesserhof@brennercom.net www.griesserhof.it
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Od 14 wrześniado 1 grudnia otwarte od południa. Wtorki wolne. Od 6 grudnia do 23 lutego czynne od piątku do niedzieli od godz. 12.00. Zalecane rezerwacje.
W gospodarstwie można kupić: wino.
loading
Opis gospodarstwa
To zabytkowe gospodarstwo położone jest na północ od Brixen (Bressanone), między Vahrn a Neustift, u podnóża stromo opadającej winnicy. Niegdyś należało ono do tzw. Mairhöfen i zapewniało dochody dla biskupstwa. Dziś rozpieszcza gości lampką wina domowej roboty oraz smacznymi daniami.
Jedzenie i picie
Speck i ser, „Kaminwurzen“, krupnik, "Schlutzer", knedle, kluseczki serowe, placki ziemniaczane "Blattlen" z kapustą, "Tirtlen", sałatki ziołowe. Kiełbasa domowa, "Surfleisch", półmisek mięs, omlety, "Kaiserschmarrn" i słodkie "Krapfen". Soki: jabłkowy, porzeczkowy, z czarnego bzu, wiśniowy.
Nasze wina
Sylvaner rocznik '18 wyróżnia się aromatem owoców egzotycznych i mineralną strukturą cierpkości. Veltliner rocznik '18 prezentuje się elegancko i korzennie. Sauvignon rocznik '18 jest winem wybitnym, w którym najpierw pojawia się nuta mango, potem papai, a na finiszu poczujemy na podniebieniu taniec cierpkości. Kerner rocznik '18 jest wielowarstwowy, zaś Gewürztraminer z rocznika '18 bujny. Najpierw objawi nam typowy aromat różany, aby później zaprezentować na podniebieniu swoją strukturę i zawartość. W Blauburgunderze rocznik '18 odnajdziemy aromat kawy, czekolady i kakao. Zweigelt rocznik '18 wyróżnia się owocową nutą, strukturą i pełnią.
Samochodem
Jadąc z Brixen (Bressanone), na końcu miejscowości Vahrn skręcić w prawo, po 100 m po lewej stronie jest "Buschenschank". Jadąc od północy, przy wjeździe do Vahrn skręcić w lewo (zwrócić uwagę na znaki).
Pieszo
Z Brixen (Brassenone) przez klasztor Neustift (czas: ok. 30 min). Z Griesserhof można dotrzeć przez Riggertal do Vahrner See (czas: ok. 50 min). Szlak rowerowy Eisacktaler prowadzi bezpośrednio tuż obok gospodarstwa.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Augustinian Abbey of Neustift
Us.628 m
Augustinian Abbey of Neustift
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
Brixen
Us.3,3 km
Brixen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Hubenbauer
Us.807 m
Hubenbauer

Hubenbauer

Fam. Stolz
Pokaż na mapieszczegóły
Lake of Varna - Vahrn
Us.2,7 km
Lake of Varna - Vahrn
waterfalls and lakes
Pokaż na mapieszczegóły
Sauna Acquarena
Us.2,8 km
Sauna Acquarena
indoor swimming pools and saunas
Pokaż na mapieszczegóły
Acquarena indoor swimming pool
Us.3,1 km
Acquarena indoor swimming pool
indoor swimming pools and saunas
Pokaż na mapieszczegóły
Circular history path from Bressanone to Fortezza
Us.3,2 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
themed hikes
difficulty
easy
duration:
4 Std.
ascent:
349 m
Pokaż na mapieszczegóły
Acquarena outdoor swimming pool
Us.3,2 km
Strasserhof
Us.3,3 km
Strasserhof

Strasserhof

Fam.Hannes Baumgartner
Pokaż na mapie
Farm Holidaysszczegóły
Farm innsszczegóły
Bishop's Palace Brixen Bressanone
Us.3,4 km
Na mapie Południowego Tyrolu