Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Chłopskie śniadanie – perfekcyjny początek dnia

Własnoręcznie pieczony chleb, świeże mleko i domowe marmolady

Chłopskie śniadanie
Patrząc z wyłożonego drewnem pokoju na biały zimowy krajobraz, każdy ma ochotę na biegówki, saneczkowanie, jazdę na nartach lub wędrówki zimowe w iskrzącym śniegu. Wcześniej jednak goście mieszkający w domach spod znaku Roter Hahn delektują się chłopskim śniadaniem, które gospodyni przygotowuje na bazie produktów z własnego gospodarstwa.

Do samodzielnie pieczonego, pachnącego ziołami chleba serwuje się szynkę i boczek, świeże mleko, ser i inne produkty mleczne. Do wyboru są również marmolady, miód i domowe soki owocowe oraz ciasto. Poza tym gospodyni częstuje również kawą i herbatą z suszonych ziół, które pochodzą z przydomowego ogrodu. Biegające swobodnie kury składają codziennie jajka, które można samodzielnie przynieść z kurnika. Na życzenie gospodyni przygotuje z nich różne potrawy.

Dodatkowo goście otrzymują na życzenie kosz śniadaniowy ze wszystkimi rarytasami, który czeka pod drzwiami apartamentu – na dobry początek dnia w kręgu rodziny.

Po takim śniadaniu goście są gotowi na wiele przygód.

> Pokoje w gospodarstwie rolnym ze śniadaniem
> Zimowe apartamenty ze śniadaniem