Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Ritten
Ebnicherhof

Ebnicherhof

wiejska gospoda am Ritten 

Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Ebnicherhof
Rodzina Tauferer
Am Grumeregg 6
39054 Ritten / OberbozenRitten / Oberbozen
alternatywa +39 329 6085866
Tel. kom. +39 333 2305850
info@ebnicherhof.com dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte od 10 września do 11 grudnia.Poniedziałek wieczór - zamknięte. Wtorek i środa wolne. Czynne od czwartku do niedzieli od 6 stycznia do 8 maja. Śniadanie farmerskie w piątki i soboty od godz. 8:00, po uprzedniej rezerwacji. Zalecana wcześniejsza rezerwacja.
Sprzedaż lokalna: speck, konfitur i syropów owocowych.
loading
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Ebnicherhof leży na słonecznych stokach Hängen des Ritten, wysoko nad Bozen (Bolzano), wśród starych kasztanowców. To idealne miejsce na wycieczki zarówno wiosną jak i jesienią. Gospoda i nasłoneczniony taras zapraszają gości do miłego spędzenia czasu. Można się tam delektować typowymi, regionalnymi daniami i cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Dolomity i tereny u ich podnóża.
Jedzenie i picie
Speck, ser alpejski z dyniowym chutney , kiełbasa „Kaminwurz”. Knedle „Knödeltris”, zupa jęczmienna, "Schlutzer", kiełbasa domowej roboty z kapustą, półmisek rzeźniczy (Schlachtplatte)oraz ciasta i „Krapfen” (ciasto smażone w głębokim oleju z nadzieniem z dżemu morelowego, suszonych gruszek lub z makiem). Zimą pierogi z wątróbką, jajka sadzone z boczkiem i grzankami. Wiosną chleb własnego wypieku, knedle z „Zigorisalat” (sałatką z mniszka), dania z własnej wołowiny, „schwarzplentener Riebl“ (omlet gryczany). Soki: sok z jabłek, czarnego bzu, jeżyn i malin.
Nasze wina
Kerner ‘21 cechuje delikatny zapach jabłek. Rosé ‘21 jest w ustach nieskomplikowane i perliste. Vernatsch ‘21 to wino bardzo eleganckie i lekko pikantne. Blauburgunder ‘19 zachwyca doskonałą równowagą zapachu, łącząc aromat czerwonych jagód, owoców oraz czekolady.
Samochodem
Ze St. Magdalena w Bozen (Bolzano) stromą wąską drogą do oddalonego 3 km Ebnicherhof.
Pieszo
Z zamku Runkelstein szlakiem Kastanienweg (czas: ok. 1,5 godz.) lub kolejką linową Rittner do Oberbozen, a następnie ze stacji kolejki w dół drogą nr 2 lub nr 6. Rozgałęzienia do Ebnicherhof są oznakowane (czas: ok. 1 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Earth pyramids Renon
Us.15,3 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Pokaż na mapieszczegóły
Bozen
Us.21,5 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Tourist Office Oberbozen Ritten
Us.5,6 km
Tourist Office Oberbozen Ritten
information offices
Pokaż na mapieszczegóły
Hoferbauer
Us.5,6 km
Hoferbauer

Hoferbauer

Fam.Roland Ramoser
Pokaż na mapieszczegóły
Railway Renon
Us.5,7 km
Railway Renon
Lifts
duration:
18 Min.
difference in altitude:
0 m
Pokaż na mapieszczegóły
Railway Ritten
Us.5,7 km
Railway Ritten
particular excursion destinations
Pokaż na mapieszczegóły
Swimming pool Soprabolzano
Us.5,8 km
Lanerhof
Us.6,6 km
Lanerhof

Lanerhof

Fam. Schweigkofler Vigl
Pokaż na mapieszczegóły
Erlebnishof Kaserhof
Us.6,8 km
Erlebnishof Kaserhof

Erlebnishof Kaserhof

Fam.Sabine and Walter Mair
Pokaż na mapieszczegóły
Horse Riding School Kaserhof
Us.6,9 km
Horse Riding School Kaserhof
horse riding and horse-drawn carriage rides
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu