Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Ritten
Ebnicherhof

Ebnicherhof

wiejska gospoda am Ritten 

Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Ebnicherhof
Rodzina Tauferer
Am Grumeregg 6
39054 Ritten / OberbozenRitten / Oberbozen
alternatywa +39 329 6085866
Tel. kom. +39 333 2305850
info@ebnicherhof.com dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Czynne od 12 października do 13 grudnia. Poniedziałek wieczór - zamknięte. Wtorek i środa wolne. Od 6 do 9 stycznia otwarte od czwartku do niedzieli. Grupom oraz osobom zainteresowanym przyjściem wieczorem zalecamy wcześniejszą rezerwację.
Sprzedaż lokalna: speck, konfitur i syropów owocowych.
loading
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Ebnicherhof leży na słonecznych stokach Hängen des Ritten, wysoko nad Bozen (Bolzano), wśród starych kasztanowców. To idealne miejsce na wycieczki zarówno wiosną jak i jesienią. Gospoda i nasłoneczniony taras zapraszają gości do miłego spędzenia czasu. Można się tam delektować typowymi, regionalnymi daniami i cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Dolomity i tereny u ich podnóża.
Jedzenie i picie
Speck, ser, kiełbasa „Kaminwurz”. Knedle „Knödeltris”, zupa jęczmienna, kiełbasa domowej roboty z kapustą oraz ciasta i „Krapfen” (ciasto smażone w głębokim oleju z nadzieniem z dżemu morelowego, suszonych gruszek lub z makiem), "Schupfnudel". Jesienią kasztany. Wiosną chleb własnego wypieku, knedle z „Zigorisalat” (sałatką z mniszka), dania z własnej wołowiny, „Rindsgeselchtes” (wołowa wędzonka) z chrzanem, „schwarzplentener Riebl“ (omlet gryczany) i ciasto kasztanowe. Soki: sok z jabłek, czarnego bzu i malin.
Nasze wina
Kerner rocznik '19 jest bardzo wszechstronny, choć w charakterystycznym dla niego aromacie brzoskwiń i moreli można się doszukać nut korzennych i siana. Na języku przyjemnie pełen, z subtelną cierpkością. Bardzo udane wino z potencjałem. Blauburgunder rocznik '19 daje na języku ożywczy posmak cierpkości uzupełniony dobrą strukturą i drobnoziarnistym garbnikiem. Potencjał Blaubrgundera rocznik '18 ukazuje się na języku, to wino z młodzieńczym oddziaływaniem.
Samochodem
Ze St. Magdalena w Bozen (Bolzano) stromą wąską drogą do oddalonego 3 km Ebnicherhof.
Pieszo
Z zamku Runkelstein szlakiem Kastanienweg (czas: ok. 1,5 godz.) lub kolejką linową Rittner do Oberbozen, a następnie ze stacji kolejki w dół drogą nr 2 lub nr 6. Rozgałęzienia do Ebnicherhof są oznakowane (czas: ok. 1 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Earth pyramids Renon
Us.15,3 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Pokaż na mapieszczegóły
Bozen
Us.21,5 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Hiking on the "Keschtnweg
Us.5,6 km
Hiking on the "Keschtnweg
themed hikes
difficulty
medium
duration:
4 Std. 47 Min.
ascent:
707 m
Pokaż na mapieszczegóły
Hoferbauer
Us.5,6 km
Hoferbauer

Hoferbauer

Fam.Roland Ramoser
Pokaż na mapieszczegóły
Tourist Office Soprabolzano - Renon
Us.5,6 km
Tourist Office Soprabolzano - Renon
information offices
Pokaż na mapieszczegóły
Railway Renn
Us.5,7 km
Railway Renn
particular excursion destinations
Pokaż na mapieszczegóły
Swimming pool Soprabolzano
Us.5,8 km
Lanerhof
Us.6,6 km
Lanerhof

Lanerhof

Fam. Schweigkofler Vigl
Pokaż na mapieszczegóły
Erlebnishof Kaserhof
Us.6,8 km
Erlebnishof Kaserhof

Erlebnishof Kaserhof

Fam.Sabine and Walter Mair
Pokaż na mapieszczegóły
Horse Riding School Kaserhof
Us.6,9 km
Horse Riding School Kaserhof
horse riding and horse-drawn carriage rides
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu