Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Jazda konna podczas zimowego urlopu

Jazda konna w Południowym Tyrolu

Jazda konna w zimie
Ten, kto myśli, że na koniu jeździ się tylko latem, jest w błędzie. Konna wycieczka w zimowym krajobrazie, poprzez zaśnieżone wsie i idylliczne leśne płazowiny stanowi niezapomniane przeżycie – słońce grzejące w plecy i widok gór Południowego Tyrolu.

Siedząc na grzbiecie halflingera czujesz zapach wolności i zwiedzasz różne regiony Południowego Tyrolu. Również podczas zimowego urlopu można poznać z bliska ludową kulturę tego regionu. Po wspaniałym śniadaniu chłopskim, na które składają się produkty z własnego gospodarstwa, fani jazdy konnej z pierwszej ręki już w stajni dowiadują się, jak obchodzić się z tymi szlachetnymi zwierzętami. Nauka jazdy konnej odbywa się bezpośrednio na dziedzińcu. Gospodarze chętnie towarzyszą gościom również podczas przejażdżki konnej po okolicy.

Wybierz gospodarstwo z ofertą jazdy konnej w Południowym Tyrolu jako punkt wyjściowy zimowego urlopu:
> Urlop w wyspecjalizowanym gospodarstwie rolnym z ofertą jazdy konnej
> Gospodarstwa rolne z ofertą „Jazda konna możliwa cały rok"

Jazda saniami zaprzężonymi końmi

Zimowa jazda saniami ciągniętymi przez konia
Przykryci ciepłymi kocami podczas romantycznej jazdy saniami przez Tyrol Południowy podziwiamy również piękne, zaśnieżone krajobrazy. Specjalistyczne gospodarstwa z ofertą jazdy konnej oferują swoim gościom regularne przejażdżki saniami w uroczym zimowym krajobrazie.