Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Urlop w Południowym Tyrolu
Aktywny urlop w Południowym Tyrolu
Biegi długodystansowe w Południowym Tyrolu

Biegi długodystansowe w Południowym Tyrolu

Relaks dla miłośników biegania na nartach

Relaks dla miłośników biegania na nartach
Mknąć na nartach przez spokojne doliny Południowego Tyrolu, podziwiając imponujące, ośnieżone szczyty trzytysięczników, a po zejściu z trasy wrócić na kwaterę leżącą dosłownie nieopodal szlaku.

Dla urlopowiczów spędzających czas na nartach i doceniających świeże, zimowe powietrze i miejscową serdeczną gościnność gospodarstwa Południowego Tyrolu są idealnym zakwaterowaniem na urlop. Taką wymarzoną lokalizację dla gości lubiących uprawiać narciarstwo biegowe może zaoferować 150 gospodarstw, które leżą bezpośrednio przy narciarskich trasach biegowych. Po solidnym wiejskim śniadaniu, na które składają się własnego wyrobu smakołyki: speck, dżem, soki owocowe, chleb i ciastka, można ruszać na śnieg, na zadbane, dobrze przygotowane trasy zjazdowe i biegowe.

A po tak aktywnym czasie pora na pożywny podwieczorek - Marende (Jause) ze świeżo upieczonym chlebem, speckiem i serem własnej produkcji . A do tego gorąca herbata lub grzane wino.

Prosto z gospodarstwa na trasy biegowe w dolinach bocznych

Miłośnicy biegania na nartach mają w Południowym Tyrolu duży wybór tras na przełęczy Reschen lub w wysoko położonych dolinach w okolicach Pustertalu, a także w dolinie Antholzertal znanej dzięki odbywającym się tam międzynarodowym zawodom. Trasy w dolinie Gsiesertal nie bywają niezatłoczone. Także w dolinie Sarntal i w Ridnaun znajdują się znakomicie przygotowane trasy biegowe, niektóre prowadzące bezpośrednio obok gospodarstw oferujących kwatery agroturystyczne.
Gospodarstwa w pobliżu tras biegowych