&noscript=1 /> Ogólne warunki handlowe
 

Szkoła gotowania Roter Hahn

Ogólne warunki handlowe

Ceny

Wszystkie składniki 4-daniowego menu są wliczone w cenę, w tym powitalny aperitif i wino (1 kieliszek na danie), serwis wodny i papierowe potwierdzenie przepisów. 
Zakup towarów na miejscu, zakup produktów rolnych z gospodarstwa Föhrnerhof oraz konsumpcja inna niż ta uwzględniona w menu podlegają osobnej opłacie. 

Płatność

Płatności można dokonać za pomocą SEPA, karty kredytowej, PayPal lub przelewem bankowym w terminie wskazanym na fakturze. 

Anulowanie i zwrot kosztów

Nasze wydarzenia kulinarne odbywają się przy minimalnej liczbie siedmiu uczestników. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia do czterech dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku odwołania wydarzenia zostanie dokonany pełny zwrot kosztów przy użyciu metody płatności wybranej w momencie rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji przez użytkownika jest bezpłatne do 22 dni przed datą wydarzenia. Wszelkie kwoty już zapłacone zostaną zwrócone przy użyciu metody płatności wybranej w momencie rezerwacji. 

  • Poniższe zasady anulowania mają zastosowanie w przypadku anulowania dokonanego między 21. dniem przed datą wydarzenia a datą wydarzenia: 
  • Anulowanie od 21 do 15 dni przed datą wydarzenia: 50% całkowitej ceny.
  • Anulowanie rezerwacji od 14 do 8 dni przed datą wydarzenia: 75% całkowitej ceny.
  • Anulowanie rezerwacji na mniej niż 8 dni przed datą wydarzenia: 100% całkowitej ceny.
  • Opłata za anulowanie rezerwacji zostanie odjęta od kwoty już zapłaconej.
  • Jeśli gość nie weźmie udziału w wydarzeniu lub opuści je wcześniej, wpłacona kwota zostanie zatrzymana przez operatora wydarzenia. 


Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, poinformuj nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Gość może zostać zastąpiony na imprezie przez wyznaczoną przez siebie osobę zastępczą. 
 

Alergie lub nietolerancje pokarmowe

Nasze wydarzenia kulinarne mają ustalone menu sezonowe, więc nie jest możliwe uwzględnienie specjalnych życzeń. Jeśli masz alergie lub nietolerancje pokarmowe lub nie możesz jeść pewnych potraw z powodów osobistych, poinformuj nas o tym, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@roterhahn-kochschule.it przed dokonaniem rezerwacji wydarzenia. Postaramy się zorganizować dla Ciebie alternatywną opcję. 
 

Obowiązek powiadomienia i zakaz uczestnictwa w przypadku chorób zakaźnych

Uczestnik zobowiązuje się do poinformowania nas przed wzięciem udziału w imprezie o wszelkich dolegliwościach lub chorobach zakaźnych, w szczególności takich, które mogą być przenoszone na ludzi drogą pokarmową. Objawy takich chorób obejmują zakażone rany, infekcje skóry, biegunkę itp. W takim przypadku uczestnictwo jest zabronione.
 

Nota prawna

"Wyraźne odniesienie do przepisów prawnych zawartych w artykułach 45-67 włoskiego kodeksu konsumenckiego GvD 206/2005. 
Informacje obowiązkowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 524/2013. Platforma internetowego rozstrzygania sporów (ODR) Komisji Europejskiej: http://ec.europa.eu/consumers/odr/."