X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Zmailer-Hof

wiejska gospoda w Schenna 

Zmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Zmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Zmailer-Hof
Rodzina Johann Thaler
Bergerweg 17
39017 SchennaSchenna
Telefon +39 0473 945881
Tel. kom. +39 331 2918876
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte codziennie od połowy marca do końca listopada. Wieczorami tylko na wcześniejsze zamówienie. Od czerwca do sierpnia zamknięte w piątki.
Opis gospodarstwa
Z Zmailer-Hof rozciąga się piękna panorama: od Schennerberg do Meraner Talkessel i hen daleko na dolinę Adygi. Jest to wymarzone miejsce dla turystów. Niektóre części zabudowań gospodarskich znajdują się pod ochroną konserwatora zabytków (kuchnia, korytarz i piękne freski przy wejściu do domu). Na tarasie lub w przytulnym salonie (tzw. Stube) na gości czekają pyszne domowe specjały. Warto tam pojechać chociażby tylko dla spróbowania wybornych soków.
Jedzenie i picie
Speck i ser, zupy, knedle pokrzywowe, knedle serowe, knedle ze speckiem i sałatą (na wiosnę z mniszkiem), jajka sadzone ze smażonymi ziemniakami, naleśnik „Kaiserschmarrn“, różne omlety, strudel i „Krapfen“. W niedziele albo na zamówinie: gulasz, "Schöpsernes" [danie na bazie jagnięciny], kiełbasa z kapustą, duszona jagnięcina "Bauernbratl" lub żeberka. Soki: z malin, porzeczek, jagód, czarnego bzu, jabłek.
Samochodem
W Schenna za Tannerhof skręcić w prawo w kierunku St. Georgen, a po 50 m w ulicę Pichler, następnie w prawo w Bergerweg. Po 2 km stromego podjazdu skręcić w prawo. 800 m dalej znajduje się Zmailer-Hof.
Pieszo
Od stacji kolejki linowej Ifinger drogą nr 24 (Raststeinweg, czas: około 1,5 godz.). Alternatywnie z Verdins w kierunku Valplatz do Zmailer-Hof (czas: 1,5 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Zmailer-Hof w Schenna

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player

Zajęcia w pobliżu