Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Algund
Schnalshuberhof

Schnalshuberhof

wiejska gospoda w Algund 

Schnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Schnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Schnalshuberhof
Rodzina Pinggera
Oberplars 2
39022 AlgundAlgund
Telefon +39 0473 447324
Tel. kom. +39 335 5878822
schnalshuber@rolmail.net dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte: od 1 marca do 21 lipca oraz od 15 sierpnia do 15 grudnia - od czwartku do niedzieli od godz. 18:00. Należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.
W gospodarstwie można kupić: soki, wino i destylaty.
loading
Opis gospodarstwa
W gospodarstwie Schnalshuberhof wszystkiemu nadaje ton natura: na zewnątrz - winnice i sady uprawiane według standardów ekologicznych, wewnątrz - zabytkowe pomieszczenia gospodarstwa ekologicznego. Wszędzie możemy poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim zakosztować zdrowego stylu życia. W tzw. Zeitungsstube ["redakcji"] goście doświadczają podróży w przeszłość: gazety na ścianach przenoszą ich w minione czasy. Szczególną atrakcją jest również nowo powstały sklep przy gospodarstwie.
Jedzenie i picie
"Schlutzer", rozmaite knedle, speck, "Kaminwurzen", ser. Na zamówienie: domoe kluseczki ziemniaczane Schupfnudel, żeberka, pieczona cielęcina. Jesienią: kiełbasa z kapustą, pierogi śliwkowe. Soki: jabłkowy, z czarnej porzeczki, z czarnego bzu, z cytryny, z mięty pieprzowej i melisy.
Nasze wina
Fraueler rocznik '17 ma jabłkowy aromat i orzeźwiającą cierpką nutę. Z kolei Weißburgunder rocznik '18 posiada typowe nuty kwiatowe i jabłkowe. Souvignier Gris rocznik ‘18 ma bardzo owocowy smak, zaskakuje dobrą strukturą i pełnią smaku. Vernatsch z rocznika '18 jest średnio wyważony, ale bardzo harmonijny. Chambourcin rocznik '17 ma truskawkowe, malinowe i jeżynowe nuty. Merlot rocznik '17 jest winem kompletnym i wielowarstwowym. Miesza się w nim nuta owoców leśnych i jagody. Wino pełne w smaku, o ciekawej, strukturalnej harmonii.
Samochodem
Z Töll w kierunku Oberplars. W Oberplars przy Gasthof Wiedmair skręcić w prawo i 30 m dalej - ponownie w prawo. Gospodarstwo znajduje się po lewej stronie.
Pieszo
Schnalshuberhof znajduje się w centrum Oberplars - 100 metrów od kanału irygacyjnego Algunder.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Meran
Us.6,5 km
Meran
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Tyrol Castle
Us.8,7 km
Tyrol Castle
castles and fortresses
Pokaż na mapieszczegóły
Wiedmair Hof
Us.77 m
Wiedmair Hof

Wiedmair Hof

Fam.Marialuisa Gamper
Pokaż na mapieszczegóły
Gasserhof
Us.81 m
Gasserhof

Gasserhof

Fam.Ulrich Ladurner
Pokaż na mapieszczegóły
Almbergerhof
Us.511 m
Almbergerhof

Almbergerhof

Fam.Oswald Sonnenburger
Pokaż na mapieszczegóły
The Trauttmansdorff Throne
Us.728 m
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
Us.1,4 km
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
family hikes
difficulty
easy
duration:
2 Std. 1 Min.
ascent:
199 m
Pokaż na mapieszczegóły
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
Us.1,5 km
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
historical buildings and sites
Pokaż na mapieszczegóły
Rainguthof
Us.1,6 km
Rainguthof

Rainguthof

Fam.Andreas Alber
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu