Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
wiejska gospoda
Algund
Schnalshuberhof

Schnalshuberhof

wiejska gospoda w Algund 

Schnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Schnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceSchnalshuberhof - Algund - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Schnalshuberhof
Rodzina Pinggera
Oberplars 2
39022 AlgundAlgund
Telefon +39 0473 447324
Tel. kom. +39 335 5878822
schnalshuber@rolmail.net dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte: od 1 marca do 21 lipca oraz od 15 sierpnia do 15 grudnia - od czwartku do niedzieli od godz. 18:00. Należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.
W gospodarstwie można kupić: soki, wino i destylaty.
loading
Opis gospodarstwa
W gospodarstwie Schnalshuberhof wszystkiemu nadaje ton natura: na zewnątrz - winnice i sady uprawiane według standardów ekologicznych, wewnątrz - zabytkowe pomieszczenia gospodarstwa ekologicznego. Wszędzie możemy poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim zakosztować zdrowego stylu życia. W tzw. Zeitungsstube ["redakcji"] goście doświadczają podróży w przeszłość: gazety na ścianach przenoszą ich w minione czasy. Szczególną atrakcją jest również nowo powstały sklep przy gospodarstwie.
Jedzenie i picie
Speck, ser, kiełbasa „Kaminwurzen”, pierożki „Schlutzer”, różnego rodzaju knedle, pierogi „Fleischkrapfen”. Po wcześniejszym zamówieniu kluseczki ziemniaczane „Schupfnudel”, żeberka, pieczeń cielęca.
Nasze wina
Fraueler ‘20 jest przyjemnie soczyste i świeże w ustach. Weißburgunder ‘20 to wino bardzo harmonijne i pełne. Souvignier Gris ‘20 ma niezwykle owocowy smak, któremu towarzyszą delikatne nuty miodu. Sauvignon ‘18 jest bardzo złożonym i wyszukanym winem, w którym przewijają się aromaty marakui, brzoskwini i moreli. Souvignier Gris ‘20 zamknięte w butelkach do szampana urzeka bardzo owocowym bukietem. Idealnie typowe Vernatsch ‘21 jest przyjemnie soczyste w ustach i charakteryzują je delikatnie gorzkie taniny. Cuvée ‘19, powstałe ze szczepów Merlot, Cabernet i Prior, oferuje w ustach przyjemną pełnię i dobrą długość.
Samochodem
Z Töll w kierunku Oberplars. W Oberplars przy Gasthof Wiedmair skręcić w prawo i 30 m dalej - ponownie w prawo. Gospodarstwo znajduje się po lewej stronie.
Pieszo
Schnalshuberhof znajduje się w centrum Oberplars - 100 metrów od kanału irygacyjnego Algunder.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Meran
Us.6,5 km
Meran
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Tyrol Castle
Us.8,7 km
Tyrol Castle
castles and fortresses
Pokaż na mapieszczegóły
Wiedmair Hof
Us.77 m
Wiedmair Hof

Wiedmair Hof

Fam.Marialuisa Gamper
Pokaż na mapieszczegóły
Gasserhof
Us.81 m
Gasserhof

Gasserhof

Fam.Ulrich Ladurner
Pokaż na mapieszczegóły
Hofer Hof
Us.383 m
Hofer Hof

Hofer Hof

Fam.Hannes Platzgummer
Pokaż na mapieszczegóły
Rasner-Hof
Us.454 m
Rasner-Hof

Rasner-Hof

Fam.Rudolf Gamper
Pokaż na mapieszczegóły
Almbergerhof
Us.511 m
Almbergerhof

Almbergerhof

Fam.Oswald Sonnenburger
Pokaż na mapieszczegóły
The Trauttmansdorff Throne
Us.728 m
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
Us.1,4 km
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
family hikes
difficulty
easy
duration:
2 Std. 14 Min.
ascent:
180 m
Pokaż na mapieszczegóły
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
Us.1,5 km
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
historical buildings and sites
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu