Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Rauthof

wiejska gospoda w Meran 

Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Rauthof
Rodzina Josef Fieg
Katzensteinstr. 41
39012 MeranMeran
Telefon +39 0473 244741
Tel. kom. +39 349 2189021
rauthof@gmail.com dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Od połowy marca do połowy czerwca i od końca września do końca grudnia bez dnia wolnego. Otwarte: poniedziałek i wtorek od godz. 17:00, od środy do niedzieli od godz.12:00. Zalecana rezerwacja.
Gospodarstwo prowadzi sprzedaż konfitur i syropu.
loading
Opis gospodarstwa
Przyjedż, odetchnij i posmakuj - karczma Rauthof zachwyca wspaniałym panoramicznym widokiem na Meraner Talkessel i uwodzicielskimi zapachami unoszącymi się znad garnków i patelni. Cecha szczególna: z werandy dla gości rozciąga się widok prosto na otwartą kuchnię. Kto jednak woli być zaskoczony serwowanymi tam świeżymi, domowymi produktami, może wybrać odpoczynek w salonie lub na słonecznym tarasie.
Jedzenie i picie
Domowe kiełbaski, speck, cielęcina, tradycyjne danie z wołowiny. "Krapfen", różne ciasta i strudel jabłkowy. W weekend lub na zamówienie: pieczona jagnięcina i żeberka. Wiosną: knedle z sosem porowym, knedle z rzeżuchą ogrodową lub mniszkiem. Jesienią: krupnik, domowa kiełbasa z kapustą, wieprzowina, półmisek wędlin, kasztany. Soki: z czarnego bzu, jabłkowy, gruszkowy.
Nasze wina
Goldmuskateller rocznik '19 jest bardzo typowy, z aromatem gałki musztkatołowej i korzenną nutą. Gewürztraminer z rocznika '19 wykazuje intensywny aromat kwiatów róży. Roséwein '19 pachnie malinami i ujmuje wspaniałym wytrawnym posmakiem. Blauburgunder rocznik '19 pozwala odkryć aromat czarnej jagody i jeżyny i charakteryzuje się eleganckim finiszem na języku. Z Lagreina rocznik '19 emanują jagoda, czarna porzeczka i lukrecja.
Samochodem
Ze zjazdu Mebo jechać w kierunku Meran-Süd. Na drugim rondzie skręcić w prawo na Schenna i po 800 m ponownie w prawo na Freiberg. Gospodarstwo znajduje się około 2 km dalej po lewej stronie.
Pieszo
Z Sinich powyżej Gasthof Förstler drogą nr 2 przez Mitterwalderhof w kierunku zamku Katzenstein (czas: 1 godz.) Z zamku Trauttmansdorff (parking autobusowy) w kierunku Freiberg (czas: 1 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
Us.1,9 km
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
particular excursion destinations
Pokaż na mapieszczegóły
Meran
Us.5 km
Meran
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Touriseum - South Tyrol Museum of Tourism
Us.1,9 km
“Nives” Climbing Hall
Us.1,9 km
Scena to Trauttmansdorff Castle
Us.2 km
Scena to Trauttmansdorff Castle
hikes and walking paths
difficulty
easy
duration:
2 Std. 30 Min.
ascent:
199 m
Pokaż na mapieszczegóły
Sissi's Path
Us.2 km
Sissi's Path
hikes and walking paths
difficulty
easy
duration:
56 Min.
ascent:
109 m
Pokaż na mapieszczegóły
St. Mary’s Parish Church
Us.2 km
St. Mary’s Parish Church
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
St. Sylvester’s Chapel in Vallunga
Us.2,2 km
St. Sylvester’s Chapel in Vallunga
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
Prechtlhof
Us.2,3 km
Prechtlhof

Prechtlhof

Fam.Ulrike and Hanskarl Frei
Pokaż na mapieszczegóły
Ice-skating Center Iman
Us.2,6 km
Na mapie Południowego Tyrolu