X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Rauthof

wiejska gospoda w Meran 

Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Rauthof
Rodzina Josef Fieg
Katzensteinstr. 41
39012 MeranMeran
Telefon +39 0473 244741
Tel. kom. +39 349 2189021
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Od połowy marca do połowy czerwca i od końca września do końca grudnia bez dnia wolnego. Otwarte: poniedziałek i wtorek od godz. 17:00, od środy do niedzieli od godz.12:00. Zalecana rezerwacja.
Opis gospodarstwa
Przyjedż, odetchnij i posmakuj - karczma Rauthof zachwyca wspaniałym panoramicznym widokiem na Meraner Talkessel i uwodzicielskimi zapachami unoszącymi się znad garnków i patelni. Cecha szczególna: z werandy dla gości rozciąga się widok prosto na otwartą kuchnię. Kto jednak woli być zaskoczony serwowanymi tam świeżymi, domowymi produktami, może wybrać odpoczynek w salonie lub na słonecznym tarasie.
Jedzenie i picie
Domowe kiełbaski, speck, cielęcina, tradycyjne danie z wołowiny. "Krapfen", różne ciasta i strudel jabłkowy. W weekend lub na zamówienie: pieczona jagnięcina i żeberka. Wiosną: knedle z sosem porowym, knedle z rzeżuchą ogrodową lub mniszkiem. Jesienią: krupnik, domowa kiełbasa z kapustą, wieprzowina, półmisek wędlin, kasztany. Soki: z czarnego bzu, jabłkowy, gruszkowy.
Nasze wina
Goldmuskateller rocznik ‘16 ma intensywny zapach gałki muszkatołowej i przypomina orzeźwiające cukierki lodowe. Jest eleganckie i soczyste w ustach. Vernatsch rocznik ‘16 jest winem na wskroś owocowym i łagodnym. Vernatsch Selektion rocznik ‘16 to wino nieco bardziej różnorodne i intensywniejsze w zapachu. W ustach przekonuje pełniejszym smakiem. Biały Burgund rocznik ‘16 pachnie ciemnymi owocami leśnymi. Ożywiająca kwaskowatość i wyrazista obecność garbników przydają mu płynności w ustach Lagrein ‘16 ma smak młodego wina.
Samochodem
Ze zjazdu Mebo jechać w kierunku Meran-Süd. Na drugim rondzie skręcić w prawo na Schenna i po 800 m ponownie w prawo na Freiberg. Gospodarstwo znajduje się około 2 km dalej po lewej stronie.
Pieszo
Z Sinich powyżej Gasthof Förstler drogą nr 2 przez Mitterwalderhof w kierunku zamku Katzenstein (czas: 1 godz.) Z zamku Trauttmansdorff (parking autobusowy) w kierunku Freiberg (czas: 1 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
Us.1,9 km
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
particular excursion destinations
Pokaż na mapieszczegóły
Meran
Us.5,2 km
Meran
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Touriseum - South Tyrol Museum of Tourism - Trauttmansdorff Castle
Us.1,9 km
“Nives” Climbing Hall
Us.1,9 km
Scena to Trauttmansdorff Castle
Us.2 km
Scena to Trauttmansdorff Castle
hikes and walking paths
difficulty
easy
duration:
2 Std. 37 Min.
ascent:
199 m
Pokaż na mapieszczegóły
St. Mary’s Parish Church
Us.2 km
St. Mary’s Parish Church
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
St. Sylvester’s Chapel in Vallunga
Us.2,2 km
St. Sylvester’s Chapel in Vallunga
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
Chiesetta di San Valentino Church
Us.2,4 km
Chiesetta di San Valentino Church
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
Ice-skating Center Iman
Us.2,6 km
Fishing in Val Gardena/Gröden
Us.2,6 km
Na mapie Południowego Tyrolu