Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Oberpartegger

wiejska gospoda w Villanders 

Oberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Oberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalOberpartegger - Villanders - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Oberpartegger
Rodzina Josef Kainzwaldner
Unter St. Stefan 7
39040 VillandersVillanders
Telefon +39 0472 847869
Tel. kom. +39 340 8269291
oberpartegger@gmail.com www.oberpartegger.co...
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte od września do grudnia i od marca do maja od godz. 17:00. Jesienią oraz w sezonie szparagów w niedziele otwarte już od godz. 13:00. Jesienią zamknięte w poniedziałki. Wiosną zamknięte od poniedziałku do środy. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.
W gospodarstwie można kupić: sok jabłkowy i destylaty.
loading
Opis gospodarstwa
Ten tradycyjny "Buschenschank" jest niemal w pełni "samowystarczalny". W dwóch salach goście mogą skosztować różnego rodzaju mięs i wędlin, a także speck. Wszystko to pochodzi z własnej ubojni i przetwórni. Pobyt w Oberpartegger dodatkowo umili domowej roboty wino i bogaty wybór produktów sezonowych.
Jedzenie i picie
Domowej roboty chleb, speck, wędliny, wołowina, ser, masło, pierożki serowe "Zieger," do tego ziemniaki w mundurkach, krupnik, kluseczki serowe "Schlutzer", "buchty", knedle z serem. Na zamówienie: kluseczki serowe, knedle ze speckiem, żeberka i Kalbsstelze [gicz]. Wiosną: dania ze szparagów, pierogi z dzikim czosnkiem. Jesienią: kasztany, orzechy, "Kaminwurzen", żurek, półmisek mięs, Bauernbratl [duszona pieczeń jagnięca], placki ziemniaczane "Blattlen" z kapustą, różnego rodzaju "Krapfen", także zielone, szpinakowe - znane jako "Wiida". Soki: z czarnego bzu, jabłkowy, wiśniowy.
Nasze wina
Musujący Sylvaner rocznik '17 świetnie się pieni i ma bardzo intensywny, owocowy zapach. Sylvaner z rocznika '19 odświeża dzięki swojej rasowej strukturze cierpkości, delikatnym nutom cytrusowym i mineralnemu finiszowi. Weißburgunder rocznik '19 wykazuje delikatne korzenne nuty, a także piękną pełnię i długość na języku. Vernatsch rocznik '19 jest bardzo typowy i wykazuje delikatny ślad malin w aromacie. Zweigelt rocznik '19 jest wyważony pod względem zarówno zapachu, jak i smaku, a także niewymownie różnorodny.
Samochodem
Z drogi Klausen-Waidbruck przy Villanderer Handwerkerzone Kalchgruber skręcić w prawo. Po ok. 2 km w na łuku ponownie skręcić w prawo - po 1 km dojeżdża się do "Buschenschank".
Pieszo
Z Klausen szlakami nr 4 lub nr 15 i Kastanienweg nr 16 do "Buschenschanku" (we wszystkich przypadkach czas: 1 godz.) lub z Barbian przez Dreikirchentrzech i Winterlehof do St. Moritz i St Stefan (droga nr 17, czas: około 1,5 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Ansitz Schloss Gravetsch
Us.1,3 km
Ansitz Schloss Gravetsch

Ansitz Schloss Gravetsch

Fam.Martin Pupp
Pokaż na mapieszczegóły
Gostnerhof
Us.1,7 km
Gostnerhof

Gostnerhof

Fam.Josef Pupp
Pokaż na mapieszczegóły
Malsötscherhof
Us.1,9 km
Malsötscherhof

Malsötscherhof

Fam.Josef Rabensteiner
Pokaż na mapieszczegóły
Schweiggerhof
Us.2 km
Schweiggerhof

Schweiggerhof

Fam.Markus Rabensteiner
Pokaż na mapieszczegóły
Hauserhof
Us.2,3 km
Hauserhof

Hauserhof

Fam.Josef Niederstätter
Pokaż na mapieszczegóły
Falbingerhof
Us.2,4 km
Falbingerhof

Falbingerhof

Fam.Maria Winkler
Pokaż na mapieszczegóły
Falserhof
Us.2,8 km
Falserhof

Falserhof

Fam.Sonja and Josef Mayrhofer
Pokaż na mapieszczegóły
Moar in Ums
Us.2,8 km
Moar in Ums

Moar in Ums

Fam.Josef Mayr
Pokaż na mapieszczegóły
Rasiglerhof
Us.3,1 km
Rasiglerhof

Rasiglerhof

Fam.Alois Mayr
Pokaż na mapieszczegóły
Winklerhof
Us.3,8 km
Winklerhof

Winklerhof

Fam. Fink
Pokaż na mapie
Farm Holidaysszczegóły
Farm innsszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu