X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Luggin Steffelehof

wiejska gospoda w Kaltern a. d. Weinstraße 

Luggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Luggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Luggin Steffelehof
Rodzina Hermann Luggin
Heppenheimerstr. 11
39052 Kaltern a. d. WeinstraßeKaltern a. d. Weinstraße
Telefon +39 0471 963608
Tel. kom. +39 339 6862509
info@luggin-steffelehof.com www.luggin-steffeleh...
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte od połowy marca do połowy grudnia od godz. 17:00 do 23:00. Od poniedziałku do środy zamknięte. W lipcu i sierpniu, zamknięte od czwartku do soboty dzień odpoczynku. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
W gospodarstwie można kupić: soki, wina i destylaty.
Opis gospodarstwa
Rodzina Luggin stworzyła ciekawy "Buschenschank" w St. Nikolaus w pobliżu Kaltern (Caldaro), lokalnego miejsca pielgrzymek. Przez sklep zaopatrzony w liczne produkty z gospodarstw rolnych można wejść do uroczej piwniczki i - przy lampce wina czy innego alkoholu z własnej ekologicznej gorzelni, tudzież przy szklance soku owocowego - delektować się daniami kuchni południowotyrolskiej.
Jedzenie i picie
Chleb domowej roboty, "Kaminwurzen", speck, ser szary (Graukäse). Różne zupy, sałatki, knedle i pierogi (w zależności od sezonu) "Schlutzer" Kalterer. Strudel jabłkowy, różne ciasta i domowe lody malinowe. Dania mięsne z różnymi dodatkami. "Tirtlen", "Krapfen". Jesienią: domowa kiełbasa z kapustą i półmisek mięs. Soki: jabłkowy, jabłkowo-porzeczkowy, z winogron, z porzeczek, z czarnego bzu, malinowy.
Nasze wina
Odorus rocznik ‘16 ma aromat kwiatów czarnego bzu, dojrzałych moreli i białej czekolady oraz wspaniałą soczystość. Montvin rocznik ‘16 pachnie bzem i fiołkami z subtelną nutą wiśni w tle. W ustach jest umiarkowanie ciężkie i nieskomplikowane. Lavardi rocznik ‘16 ma wyraźne akcenty owocowe jeżyn, malin i porzeczek. Świeża kwasowość i gorzki posmak dopełniają smak tego wina.
Samochodem
Z centrum Kaltern jechać w kierunku Mendelpass aż do St. Nikolaus. Tam należy zaparkować dojść pieszo do "Buschenschank" (200 m). Do gospodarstwa można także dostać się autobusem miejskim z Kaltern i z Bozen.
Pieszo
Z centrum miejscowości Kalterer w 20 minut dochodzi się do "Buschenschank". Gospodarstwo jest idealnym punktem wyjścia na szlaki: Kalterer Höhenweg i Mendelsteig.
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Luggin Steffelehof w Kaltern a. d. Weinstraße

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player