Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Luggin Steffelehof

wiejska gospoda w Kaltern a. d. Weinstraße 

Luggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Luggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okoliceLuggin Steffelehof - Kaltern a. d. Weinstraße - urlop w gospodarstwie - Bozen i okolice
Luggin Steffelehof
Rodzina Hermann Luggin
Heppenheimerstr. 11
39052 Kaltern a. d. WeinstraßeKaltern a. d. Weinstraße
Telefon +39 0471 963608
Tel. kom. +39 339 6862509
info@luggin-steffelehof.com www.luggin-steffeleh...
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte od połowy marca do połowy grudnia od godz. 17:00 do 23:00. Od poniedziałku do środy zamknięte. W lipcu i sierpniu, zamknięte od czwartku do soboty dzień odpoczynku. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
W gospodarstwie można kupić: soki, wina i destylaty.
loading
Opis gospodarstwa
Rodzina Luggin stworzyła ciekawy "Buschenschank" w St. Nikolaus w pobliżu Kaltern (Caldaro), lokalnego miejsca pielgrzymek. Przez sklep zaopatrzony w liczne produkty z gospodarstw rolnych można wejść do uroczej piwniczki i - przy lampce wina czy innego alkoholu z własnej ekologicznej gorzelni, tudzież przy szklance soku owocowego - delektować się daniami kuchni południowotyrolskiej.
Jedzenie i picie
Chleb domowej roboty, "Kaminwurzen", speck, ser szary (Graukäse). Różne zupy, sałatki, knedle i pierogi (w zależności od sezonu) "Schlutzer" Kalterer. Strudel jabłkowy, różne ciasta i domowe lody malinowe. Dania mięsne z różnymi dodatkami. "Tirtlen", "Krapfen". Jesienią: domowa kiełbasa z kapustą i półmisek mięs. Soki: jabłkowy, jabłkowo-porzeczkowy, z winogron, z porzeczek, z czarnego bzu, malinowy.
Nasze wina
Piwandi rocznik '19 jest orzeźwiająco owocowy z delikatną cytrusową nutą. Bardzo udane wino. Odorus rocznik '19 ma delikatnie owocowy i odrobinę kwiatowy charakter. Rosé rocznik '19 ma bardzo pobudzający owocowy aromat. Mont Vin rocznik '19 jest neutralnie owocowy, ze średnią strukturą. Lavardi rocznik '18 jest dojrzały, ale nie stary, a na języku okazuje się winem gładkim i miękkim. Aritos rocznik '19 jest aromatyczny i owocowy.
Samochodem
Z centrum Kaltern jechać w kierunku Mendelpass aż do St. Nikolaus. Tam należy zaparkować dojść pieszo do "Buschenschank" (200 m). Do gospodarstwa można także dostać się autobusem miejskim z Kaltern i z Bozen.
Pieszo
Z centrum miejscowości Kalterer w 20 minut dochodzi się do "Buschenschank". Gospodarstwo jest idealnym punktem wyjścia na szlaki: Kalterer Höhenweg i Mendelsteig.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Ice caves
Us.2,8 km
Frühlingstal
Us.4,9 km
Frühlingstal
hikes and walking paths
difficulty
medium
duration:
3 Std.
ascent:
200 m
Pokaż na mapieszczegóły
Telefonsteig (Kaltern-Mendelpass)
Us.75 m
Telefonsteig (Kaltern-Mendelpass)
mountain tours
difficulty
medium
duration:
2 Std. 30 Min.
ascent:
800 m
Pokaż na mapieszczegóły
Weingut Niklaserhof
Us.182 m
Weingut Niklaserhof

Weingut Niklaserhof

Fam. Sölva
Pokaż na mapieszczegóły
Strickerhof
Us.213 m
Strickerhof

Strickerhof

Fam.Manfred Dissertori
Pokaż na mapieszczegóły
Siganatenhof
Us.288 m
Siganatenhof

Siganatenhof

Fam.Karl Ambach
Pokaż na mapieszczegóły
Zum Schwarzen Kus
Us.356 m
Zum Schwarzen Kus

Zum Schwarzen Kus

Fam.Irmgard Morandell
Pokaż na mapieszczegóły
Pradoshof
Us.397 m
Pradoshof

Pradoshof

Fam.Walter Schullian
Pokaż na mapieszczegóły
Schusterfredl
Us.455 m
Schusterfredl

Schusterfredl

Fam.Gerhard Andergassen
Pokaż na mapieszczegóły
Beierlehöfl
Us.602 m
Beierlehöfl

Beierlehöfl

Fam.Heinrich Atz
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu