X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Kinigerhof

wiejska gospoda w Sexten 

Kinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Kinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomitenKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Kinigerhof
Rodzina Paul Peter Stabinger
Kiniger 1
39030 SextenSexten
Telefon +39 0474 710704
faks +39 0474 710704
info@kinigerhof.com www.kinigerhof.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Czynne przez cały rok. Od grudnia do drugiego dnia Świąt Wielkanocy nieczynne. Od Wielkanocy do Zielonych Świątek czynne od piątku do niedzieli. Od Zielonych Świątek do początku października w poniedziałki nieczynne. Od początku października do początku grudnia czynne od piątku do niedzieli. W lipcu i sierpniu a także w Święta Bożego Narodzenia oraz od lutego do połowy marca czynne bez przerwy. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
Opis gospodarstwa
Taras w gospodarstwie Kinigerhof jest położony na wysokości 1.399 m n.p.m. i stanowi część górskich gigantów w Sextner Dolomiten. Vis a vis, na tle błękitnego nieba widać jedną z najsłynniejszych wież skalnych, znaną jako „Sextner Sonnenuhr“ (meridiana di Sesto). Specjalnością lokalu jest wędzone mięso: speck z różnych części tuszy wieprzowej, wędzone mięso wołowe, kiełbasy, salami i gotowany wędzony boczek Bauer - wszystko smakuje wybornie. Szczególną uwagę należy zwrócić na kuchnię oraz na liczne zioła i jagody z własnego ogrodu.
Jedzenie i picie
Mieszany półmisek: speck, ser, wołowina, kiełbasa "Kaminwurzen", wiejskie salami i gotowany boczek. Krupnik, zupa gulaszowa, jarzynowa i zupa z knedlami ze speckiem. Knedle ze speckiem i jarskie, kluseczki z serem, ze szpinakiem i z grzybami. "Schlutzer" pierogi ziemniaczane, gnocchi z sosem serowym. Gulasz z knedlami, wołowina i pieczeń wieprzowa, domowa kiełbasa z kapustą, omlety, jaja ze speckiem. "Kaiserschmarrn", "Strauben" i różne ciasta. Na zamówienie: grill, żeberka i chłopska patelnia ("Bauerngröstl"). W lecie na zamówienie: różne sałatki ze świeżym kozim serem. Soki: z czarnego bzu, z czerwonej i z czarnej porzeczki.
Samochodem
W Sexten obok Sport Mode Kiniger skręcić lewo, jechać drogą Europaweg do hotelu St. Veit i stamtąd kierować się drogowskazami.
Pieszo
Bezpośrednio od stacji kolejki Helm zboczem góry do starego Harpfe i dalej ulicą do Kinigerhof (czas: 15 min). Z dziedzińca wzdłuż Sextner możliwość odbycia tematycznych spacerów lub wędrówka do Helm (przez Mitterberg).
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Kinigerhof w Sexten

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player