Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Kinigerhof

wiejska gospoda w Sexten 

Kinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - Dolomity
Kinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - DolomityKinigerhof - Sexten - urlop w gospodarstwie - Dolomity
Kinigerhof
Rodzina Paul Peter Stabinger
Kiniger 1
39030 SextenSexten
Telefon +39 0474 710704
info@kinigerhof.com www.kinigerhof.com
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte od początku grudnia do Wielkanocy oraz od końca maja do dnia Wszystkich Świętych. W poniedziałki nieczynne. Zalecana wcześniejsza rezerwacja.
Sprzedaż lokalna: Speck, "Kaminwurzen" i salami.
loading
Opis gospodarstwa
Taras w gospodarstwie Kinigerhof jest położony na wysokości 1.399 m n.p.m. i stanowi część górskich gigantów w Sextner Dolomiten. Vis a vis, na tle błękitnego nieba widać jedną z najsłynniejszych wież skalnych, znaną jako „Sextner Sonnenuhr“ (meridiana di Sesto). Specjalnością lokalu jest wędzone mięso: speck z różnych części tuszy wieprzowej, wędzone mięso wołowe, kiełbasy, salami i gotowany wędzony boczek Bauer - wszystko smakuje wybornie. Szczególną uwagę należy zwrócić na kuchnię oraz na liczne zioła i jagody z własnego ogrodu.
Jedzenie i picie
Talerz mięs ze speckiem, serem, wędzoną wołowiną, „Kaminwurzen“ (wędzona kiełbasa), chłopskim salami i gotowanym speckiem. Zupa jęczmienna, warzywna i zupa z kluskami okraszonymi speckiem. W zależności od pory roku: kluski z serem, ze szpinakiem, z ziołami, buraczkami i grzybami. Różnego rodzaju pierogi z farszem sezonowym. Gulasz z kluskami, wołowina duszona, antrykot, filet lub tatar z własnego gospodarstwa. Potrawy z wieprzowiny własnego chowu, takie jak pieczeń, bratwurst oraz, po uprzedniej rezerwacji, żeberka i golonka z kiszoną kapustą. Omlet cesarski, lody własnego wyrobu, strucla i wybór ciast. Soki: z czarnego bzu, maliny i porzeczek.
Samochodem
W Sexten obok Sport Mode Kiniger skręcić lewo, jechać drogą Europaweg do hotelu St. Veit i stamtąd kierować się drogowskazami.
Pieszo
Bezpośrednio od stacji kolejki Helm zboczem góry do starego Harpfe i dalej ulicą do Kinigerhof (czas: 15 min). Z dziedzińca wzdłuż Sextner możliwość odbycia tematycznych spacerów lub wędrówka do Helm (przez Mitterberg).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
Us.4 km
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
family hikes
difficulty
easy
duration:
1 Std. 31 Min.
ascent:
168 m
Pokaż na mapieszczegóły
Innichen
Us.8 km
Innichen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Rental Ski Sport Mode Kiniger
Us.729 m
Playground for children "Riega"
Us.810 m
Playground for children "Riega"
children's playgrounds
Pokaż na mapieszczegóły
Sport Fishing - Sexten/Sesto
Us.820 m
House Sexten/Sesto
Us.845 m
House Sexten/Sesto
cultural centres
Pokaż na mapieszczegóły
Library & Internetpoint "Claus Gatterer"
Us.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
Us.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
information offices
Pokaż na mapieszczegóły
Mountain Tour: Monte Arnese/Hornischegg
Us.845 m
Mountain Tour: Monte Arnese/Hornischegg
mountain tours
difficulty
medium
duration:
4 Std. 4 Min.
ascent:
1.229 m
Pokaż na mapieszczegóły
Tre Cime
Us.851 m
ski pistes
difficulty
medium
difference in altitude:
655 m
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu