X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Hubenbauer

wiejska gospoda w Vahrn 

Hubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Hubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Hubenbauer
Rodzina Stolz
Schattengasse 12
39040 VahrnVahrn
Telefon +39 0472 830051
info@hubenbauer.com www.hubenbauer.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Czynne od niedzieli św. Kasjana (15 kwietnia) do końca sierpnia, w piątki od 16:00, w sobotę i niedzielę od godz. 12:00. Od połowy września do początku grudnia otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 18:00 - w południe wymagana rezerwacja. W weekendy otwarte już od godz.12:00. Nieczynne w środy. Zalecana rezerwacja.
Opis gospodarstwa
Pierwsza wzmianka o gospodarstwie Hubenhauer, które mieści się w zabytkowych budynkach, pochodzi z 1197 r. W 2002 r. rodzina Stolz odnowiła budynek, starając się zachować jego historyczne funkcje i charakterystyczne detale. W rustykalnej piwnicy serwuje się różne pyszne dania. Gospodarstwo oferuje również lokalnie warzone piwo.
Jedzenie i picie
Domowe specjały: szary ser, własne pieczywo, pięć rodzajów knedli, żurek, "Schlutzer", pierogi, „Bauerngröstl“, pierogi "Nockendreierlei", kiełbaski, "Krapfen", „Kaiserschmarrn“. Jesienią: krupnik, peklowane mięsa, żeberka, kaszanka, "Tirtlen" (we wtorki). Wiosną i latem: tatar wołowy, "Tirtlen" (w piątki). Piwo: jasne, pszeniczne. Soki: jabłkowy, malinowy, z czarnej porzeczki.
Nasze wina
Kerner rocznik ‘16 ma typowy zapach moreli. W smaku odczuwa się dobrą równowagę kwasowości i gęstości. Zweigelt rocznik ‘16 jest udanym winem. Zapachem przywodzi na myśl wiśnię. W smaku jest to wino przyjemnie bogate z wyczuwalnymi taninami i kwaskowate.
Samochodem
Zjechać z autostrady na Vahrn. Hubenbauer znajduje się w centrum miasta Vahrn, obok kościoła.
Pieszo
Hubenbauer leży bezpośrednio na drodze Keschtnweg w Vahrn. Z Brixen (Bressanone) można dotrzeć drogą nr 2 (czas: 1 godz.) lub z Tils drogą nr 20 (czas: 1,5 godz.)
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Hubenbauer w Vahrn

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player