Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Burgerhof

wiejska gospoda w Brixen 

Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBurgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Burgerhof
Rodzina Johannes Meßner
Untereben 1
39042 BrixenBrixen
Tel. kom. +39 388 8984818
info@burgerhof-messner.com www.burgerhof-messne...
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Czynne od połowy września do 2. weekendu adwentu, jak również od początku kwietnia do końca czerwca. Godziny otwarcia: piątek od godz. 18.00, sobota od godz. 12.00 i niedziela od godz. 11.00 do 15.00. Na jesieni czynne także w czwartki od godz. 18.00. Mile widziane rezerwacje. W innych terminach przyjmujemy chętnie rezerwacje dla grup powyżej 20 osób.
Sprzedaż lokalna: wino i półmiski mięs z młodej wołowiny.
loading
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Burgerhof urzeka dwoma przytulnymi pokojami i przepięknym widokiem na kotlinę Brixner. Już od ponad 30 lat przykłada się tu ogromną wagę do gospodarki prowadzonej zgodnie z naturą. Goście oczekują sezonowych potraw, wyśmienitych win produkowanych ekologicznie oraz delikatnej wołowiny z własnej hodowli krów mamek.
Jedzenie i picie
Zmiana małego menu co tydzień, chleb własnego wypieku, speck i kluski serowe, makaron i pierogi domowej roboty, dania z wołowiny naszego chowu. Drożdżówki, knedle ze śliwkami, pączki, ciasta. Na wiosnę "Pizzoccheri" (makaron-wstążka z mąki gryczanej i pszennej) i kluski z pokrzywy. Na jesieni zupa warzywna i jabłkowo-selerowa, placki ziemniaczane („Erdäpfelblattlen“), mięso wędzone z zimowymi warzywami. Soki: jabłkowy, z czarnego bzu, z melisy i winogronowy.
Nasze wina
Cuvée rocznik '16 z odmian Johanniter i Solaris ma wysublimowany aromat dojrzałych brzoskwiń i pozostawia w ustach posmak soczystości. Dzięki temu to wspaniałe wino jest wyjątkowo harmonijne. Regent rocznik '17 ma bardzo owocowy zapach, w smaku zaś jest szczupłe i nieskomplikowane.
Samochodem
Jadąc z Bolzano, należy skręcić w lewo na czwartym skrzyżowaniu, potem kolejny raz w lewo koło wioski dziecięcej SOS, a następnie skręcić w prawo za rezydencją „Thalhofer“. Potem ok. 1,5 km prosto aż do winiarni (droga wyszyldowana).
Pieszo
Z Vahrn i Pinzagen trasą Keschtnweg (z obu miejscowości ok. 1 godz.) lub z Brixen obok tyrolskiej wioski dziecięcej SOS (ok. 40 min.) do gospodarstwa Burgerhof.
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Brixen
Us.3,1 km
Brixen
Nearest town for a stroll
Pokaż na mapieszczegóły
Augustinian Abbey of Neustift
Us.6,2 km
Augustinian Abbey of Neustift
churches, chapels, abbeys
Pokaż na mapieszczegóły
St. Cyrillus path
Us.2,1 km
St. Cyrillus path
family hikes
difficulty
easy
duration:
2 Std.
difference in altitude:
0 m
Pokaż na mapieszczegóły
Rental Bike South Tyrol
Us.2,7 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
Us.3 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
themed hikes
difficulty
easy
duration:
4 Std.
ascent:
349 m
Pokaż na mapieszczegóły
Bishop's Palace Brixen Bressanone
Us.3,2 km
Ice Arena Brixen/Bressanone
Us.3,4 km
Acquarena indoor swimming pool
Us.3,7 km
Acquarena indoor swimming pool
indoor swimming pools and saunas
Pokaż na mapieszczegóły
Acquarena outdoor swimming pool
Us.3,8 km
Sauna Acquarena
Us.3,8 km
Sauna Acquarena
indoor swimming pools and saunas
Pokaż na mapieszczegóły
Na mapie Południowego Tyrolu