Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Wydarzenia
Kiermasz bożonarodzeniowy w Bruneck

Kiermasz bożonarodzeniowy w Bruneck


Piątek, 25.11.2022 - Piątek, 06.01.2023
Każdego roku odwiedzający kiermasz bożonarodzeniowy w Bruneck dają się porwać atmosferze świątecznej radości, migotaniu kolorowych lampek, czy zapachowi świerków. Zarówno mali, jak i duzi tracą główę na widok niezliczonych słodkości i nie mogą się oprzeć magii koncertów bożonarodzeniowych.

Poczuj pyszną woń ciasta panpepato czy Zelten, zapach grzanego wina, gorącej herbatki, spacerując i podziwiając udekorowane stoiska świątecznego kiermaszu w Bruneck. Spróbuj regionalnych południowotyrolskich przysmaków jak faszerowane ziemniaki z pieca czy tirtlan (ciasto z nadzieniem ze szpinaku czy kapusty).
Ozdoby choinkowe, drewniane zabawki, wyroby galanteryjne, ze szkła, ceramika, pachnące grzane wino oraz wszelkie smakołyki regionalne to tylko niewielka część atrakcji, które czekają na odwiedzających. Oprócz świątecznego kiermaszu, w samym środku rynku w Bruneck, będzie można podziwiać w tym roku artystów rzemieślników, którzy będa pokazywać, w jaki sposób wykonują tradycyjne dla Południowego Tyrolu produkty. Inicjatywa ta ma sprawić, że czas Adwentu pozostanie niezapomniany i pełen przeżyć zmysłowo-duchowych.

> Agroturystyka w Dolomitachapartament lub pokój w Bruneck

Wszystkie terminy w skrócie

Kiedy?
Co?
Gdzie?
Grudzień 2022
So 31.12.2022
Bolzano
Luty 2023
Cz 16.02.2023
Prad am Stilfserjoch
Maj 2023
Śr 17.05.2023 -
So 20.05.2023
Bolzano

Archiwa

Wszystkie terminy w skrócie