Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Wydarzenia

wydarzenia kulturalne w Południowym Tyrolu

Co się dzieje w Południowym Tyrolu?

wkrótce
Poniedzialek, 31.12.2018

Bieg sylwestrowy Boclassic

Festiwal Lekkoatletyczny Extraklasy oczekuje na widzów i uczestników biegu sylwestrowego Boclassic w Bolzano, organizowanego na zakończenie roku na Starówce tego miasta. Boclassic jest tradycyjnym biegiem sywestrowym po Starówce Bolzano. Trasa biegu przewiduje pętlę o długości około 1250 metrów. Mężczyźni mają do pokonania osiem takich okrążeń, a kobiety - cztery. Start i meta mieszczą się na Waltherplatz.
Boclassic uchodzi od lat za najbardziej renomowany bieg sywestrowy na świecie.

W biegu „Südtirol hilft Charity Run“ i "Ladurner Volkslauf" może wziąć udział każdy i zmierzyć się z absolutną światową czołówką na oryginalnej trasie wiodącej przez malownicze place i uliczki stolicy prowincji. Oprócz biegu „Südtirol hilft Charity Run“ i "Ladurner Volkslauf" w programie są także zawody o prestiżowy puchar Raiffeisen-Jugendcup, w których mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 10 do 17 roku życia. Punktem kuminacyjnym są, jak zwykle, międzynarodowe zawody kobiet i mężczyzn.apartament lub pokój w Bolzano

Wszystkie terminy w skrócie

Kiedy?
Co?
Gdzie?
Grudzień 2018
Po 31.12.2018
Bolzano
Marzec 2019
Wt 05.03.2019
Tramin

Archiwa

Wszystkie terminy w skrócie