Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Hochpustertal: raj do uprawiania ski-touringu

5 powodów, dla których urlop należy spędzić w gospodarstwie rolnym w Hochpustertal:

Gospodarstwo rolne w Hochpustertal

1 Wysokość

Wsie w Hochpustertal leżą na wysokości 1.000-1.500 m n.p.m., gospodarstwa rolne znajdują się nawet ponad 1.700 m n.p.m.
Pragser Wildsee

2 Kolorowa gra promieni słonecznych

W niewielu miejscach można naładować swoje akumulatory tak jak w Dolomitach. Gdy pierwsze promienie słoneczne oświetlają góry Południowego Tyrolu lub zachód słońca odbija się w Pragser Wildsee, zapominamy o codzienności!
Drei Zinne w Dolomitach Sextner

3 Najpiękniejsze góry świata

Drei Zinnen (Trzy wieże) ze swoimi białymi kamieniami stanowią najbardziej znaną formację skalną w Alpach. Wielu przewodników górskich napisało tutaj historię Alp.
Ferraty w Hochpustertal

4 Świadkowie burzliwej przeszłości

Turyści wybierający się na ferraty mogą podążać śladami żołnierzy-alpinistów z pierwszej wojny światowej. Liczne strome trasy i tunele ciągną się daleko pośród kamiennych świadków frontu w Dolomitach.
Śnieżny krajobraz w Hochpustertal

5 Osobliwe zimowe krajobrazy

Ośnieżone monumenty natury skrywają w sobie szczególne piękno i spokój. Podczas zimowej wędrówki lub trekkingu w rakietach śnieżnych przez krainę osobliwych form czas chwilami nawet się zatrzymuje.

Hochpustertal – godne polecenia

Osobliwości: Muzeum Rudolfa Stolza w Sexten, kościół parafialny i muzeum klasztorne w Innichen, Park Przyrody w Toblach, Muzeum Turystyki Wassermann w Niederdorf
Ciekawe cele wędrówek: Drei Zinnen, Pragser Wildsee, Fischleintal, Plätzwiese, wędrówka rowerowa z Innichen do Lienz (powrót koleją)
Ośrodek narciarski: Sextner Dolomiten