Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Urlop w Południowym Tyrolu
Rejony urlopowe w Południowym Tyrolu

Urlop w Południowym Tyrolu

Magia różnorodności

W Południowym Tyrolu (Vinschgau, Meran, Bozen, Eisacktal, Dolomity i Pustertal) to różnorodność krajobrazów, które składają się w jedną niepowtarzalną całość: od imponujących lodowców na zachodzie, przez niezwykłe szczyty Dolomitów na wschodzie, aż do śródziemnomorskich winnic na południu.
W Południowym Tyrolu słońce świeci 300 dni w roku. Pora odetchnąć.

Rejony urlopowe w Południowym Tyrolu

Urlop w Meran i okolicach

Urlop w Meran i okolicy

Meran: urokliwe miasto książęce, łagodny klimat, spokojne spacery w śródziemnomorskim klimacie, w pięknych gospodarstwach oferujących apartamenty, które są idealnym miejscem na odpoczynek po wędrówkach i w których będzie można delektować się domowymi produktami wytworzonymi w gospodarstwie.
Szczegóły
Urlop w Vinschgau

Urlop w Vinschgau

Jakby całe Alpy skoncentrowały się w jednej tylko dolinie: tak właśnie wygląda Vinschgau. Jest to krajobraz pełen kontrastów, niemal wymarzony na urlop agroturystyczny, w jednym z apartamentów lub pokoi oferowanych przez gospodarstwa.
Szczegóły
Urlop w południowej części Południowego Tyrolu

Urlop w Bozen i okolice

Południowe rejony Południowego Tyrolu oferują duże urozmaicenie: kolorową mieszankę miejskiego szyku, chwile relaksu na słońcu i uprawianie owoców i winorośli. Miłośnicy przyrody i kultury odnajdą się tu równie dobrze.
Szczegóły
Urlop w Eisacktal

Urlop w Eisacktal

Grody, klasztory i średniowieczne miasta zajmują dolinę Eisacktal - a kolejne urokliwe miejsca kryją się w malowniczych dolinach bocznych i na słonecznych płaskowyżach.
Szczegóły
Urlop w Dolomitach

Urlop w Dolomitach

Strome pasmo Dolomitów wypiętrzyło się z morza 200 milionów lat temu. Dzisiaj jest to znany na całym świecie rejon górski i cel wypraw dla miłośników wędrówek i wysokogórskiej wspinaczki.
Szczegóły