Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Wędrówki w Południowym Tyrolu

Wędrówki w Dolomitach do rejonu masywu Ortler

Wędrowanie i wspinaczka w Dolomitach
Jeśli najchętniej odpoczęliby Państwo od codzienności podczas wędrówki w Dolomitach i rejonie masywu Ortler, to warto spróbować urlopu w gospodarstwie w Południowym Tyrolu . Wiele gospodarstw w Południowym Tyrolu oferuje miłośnikom chodzenia po górach przytulne zakwaterowanie.

W trasę można wyruszyć bezpośrednio z gospodarstwa: wystarczy otworzyć drzwi i już. A w plecaku dla wzmocnienia po drodze prowiant z własnych produktów gospodarstwa.

Między Brenner a Salurner Klause czeka na Państwa prawdziwy raj dla miłośników chodzenia po górach i wspinaczki. 17.000 kilometrów oznakowanych szlaków gwarantuje, że Państwa urlop z wędrówkami w Południowym Tyrolu będzie wyjątkowym przeżyciem. Niezależnie od tego, czy atakują Państwo szczyty, czy wędrują wśród gór, jest to rozkoszowanie się przyrodą w najintensywniejszej postaci!
Czujecie, że już poniosłyby was nogi?

> Urlop w wyspecjalizowanych gospodarstwach dla miłośników górskich wędrówek w Południowym Tyrolu
> apartamenty i pokoje gościnne w gospodarstwie

Inne atrakcje urlopowe:
> górski urlop w Południowym Tyrolu
> wschód słońca w towarzystwie gospodarzy
> urlop z wędrówkami i urlop rowerowy w Południowym Tyrolu