Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Narciarstwo w Południowym Tyrolu

Uroki narciarstwa w Południowym Tyrolu

Narty w Południowym Tyrolu
W 30 rejonach narciarskich w całym Południowym Tyrolu znajdą Państwo wszystko, czego może zapragnąć dusza miłośnika sportów zimowych. Na hali Seiser Alm, najwyżej w Europie położonym pastwisku wysokogórskim, pod lodowcem w Sulden w okolicy masywu Ortler lub w największym na świecie związku narciarskim Dolomiti Superski.

Narty w Południowym Tyrolu:
Dolomiti Superski: 12 rejonów narciarskich, 1.200 kilometrów tras, 450 wyciągów
Ortlerskiarena: 16 rejonów narciarskich, 300 kilometrów tras
Więcej możliwości dla narciarzy w rejonie urlopowym Tauferer Ahrntal z ośrodkami narciarskimi Speikboden i Klausberg oraz w górnym Eisacktal z rejonem narciarskim Rosskopf-Sterzing, Ladurns-Gossensass i Ratschings-Jaufen.

Gdziekolwiek zechcą Państwo szusować po śniegu, zawsze w pobliżu jest gospodarstwo, które zaprasza na udane wakacje zimowe. Z urlopowego miejsca zakwaterowania’s bezpośrednio na trasę narciarską, bez długiego dojazdu i uciążliwego szukania miejsca do zaparkowania.

A gdyby byli Państwo zakwaterowani nieco dalej, do dyspozycji pozostaje bezpłatny skibus, który szybko dowiezie was na stok. A tam czekają znakomicie przygotowane trasy, od łatwych po bardzo trudne, a wieczorem - wiejski dom. Czy dusza narciarza może zapragnąć czegoś więcej?

> Gospodarstwa w pobliżu tras narciarskich

Dalsze tematy urlopowe:
> Zimowy urlop w Południowym Tyrolu w gospodarstwie
> Białe tygodnie w Południowym Tyrolu
> Biegi długodystansowe w Południowym Tyrolu