Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Urlop w Południowym Tyrolu
Aktywny urlop w Południowym Tyrolu

Aktywne wakacje w Południowym Tyrolu

Aktywne wakacje: wędrówki, wspinaczka, jazda konna, jazda na rowerze i rowerze górskim, pływanie,...

Południowy Tyrol oferuje miłośnikom aktywnego urlopu ponad 300 słonecznych dni w roku - a więc nic tylko ruszać na świeże powietrze.

Dobra zabawa podczas wędrówek po Południowym Tyrolu, wycieczki konne, sportowe wyzwania podczas jazdy na rowerach górskich i wspaniałe widoki podczas jazdy na nartach. Poza trasami narciarskimi miłośnicy nart i wędrowania po śniegu mogą się tu delektować nietkniętą przyrodą. Serca sportowców w Południowym Tyrolu biją szybciej.

Aktywny wypoczynek w Południowym Tyrolu

Narty w Południowym Tyrolu

Narty w Południowym Tyrolu

Zbocza pokryte skrzącym śniegiem, w oddali szczyty gór, a nad głową błękitne niebo, na którym śmieje się zimowe słońce.
Szczegóły
Ski-touring w Południowym Tyrolu

Ski-touring w Południowym Tyrolu

Ski-touring jest pierwotną formą jazdy na nartach. Gospodarstwa rolne w Południowym Tyrolu stanowią idealne bazy wypadowe, ponieważ na wyprawę można wyruszyć bezpośrednio z gospodarstwa.
Szczegóły
Prosto z gospodarstwa na trasy biegów narciarskich

Prosto z gospodarstwa na trasy narciarskie

Miłośnicy biegania na nartach mają w Południowym Tyrolu duży wybór tras. Doskonale przygotowane trasy biegowe często prowadzą bezpośrednio obok kwater agroturystycznych.
Szczegóły
Trekking w rakietach śnieżnych w Południowym Tyrolu

Trekking w rakietach śnieżnych w Południowym Tyrolu

Tam, gdzie w lecie słychać krowie dzwonki, w zimie można bezpośrednio po wyjściu z budynku rozkoszować się urokami zimy. Sielskie schroniska w cichych dolinach w Południowym Tyrolu nadają się idealnie do trekkingu w rakietach śnieżnych.
Szczegóły
Jazda konna podczas zimowego urlopu

Jazda konna podczas zimowego urlopu

Ten, kto myśli, że na koniu jeździ się tylko latem, jest w błędzie. Konna wycieczka w zimowym krajobrazie, poprzez zaśnieżone wsie i idylliczne leśne płazowiny stanowi niezapomniane przeżycie.
Szczegóły
Jazda na sankach w Południowym Tyrolu

Jazda na sankach w Południowym Tyrolu

W Południowym Tyrolu saneczkarstwo jest sportem narodowym - dla wielu już od dzieciństwa. Często już za gospodarstwem znajduje się mały stok, na którym dzieci szaleją w śniegu. Często drogi polne do pastwisk zostają przekształcone w tor saneczkowy z wieloma zakrętami.
Szczegóły
Wędrówki po Południowym Tyrolu

Wędrówki po Południowym Tyrolu

Czy marzą Państwo o tym, żeby oglądać ośnieżone górskie szczyty? Poznawać przyrodę Południowego Tyrolu i w górach zapomnieć o codzienności?
Szczegóły
Z rowerem górskim w Południowym Tyrolu

Rowerem górskim po Południowym Tyrolu

Na rowerze górskim lub wyścigowym śladami Giro d’Italia, przez przełęcze i hale w Dolomitach albo rodzinna wycieczka na dwóch kółkach pośród kwitnących sadów i ogrodów.
Szczegóły
Jazda konna w Południowym Tyrolu

Jazda konna w Południowym Tyrolu

Grzywa lśni w słońcu jak jedwab - to na pewno Haflinger. Te wszechstronne konie żyją w wielu gospodarstwach Południowego Tyrolu. Można na nich polegać, co sprawia, że idealnie nadają się na atrakcyjne wakacje w siodle.
Szczegóły
Szlaki wspinaczkowe w Południowym Tyrolu

Wspinaczka w Południowym Tyrolu

W Południowym Tyrolu jest ponad 30 szlaków wspinaczkowych. Warto odkryć pionowe ściany, głębokie skalne uskoki, wieże i bloki skalne.
Szczegóły