Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Urlop z psem w Południowym Tyrolu

Urlop z psem w Południowym Tyrolu

Z psem Bello w podróż po Południowym Tyrolu

Urlop z psem
Z psem Bello w podróż po Południowym Tyrolu
 
Urlop w gospodarstwie w Południowym Tyrolu sprawia radość gościom i ich psom.
 
W wielu południowo tyrolskich gospodarstwach psy są mile widziane. Zarówno dla ludzi, jak i czworonogów, urlop w gospodarstwie będzie na pewno czasem relaksu i wypoczynku.
 
Tutaj psy - te duże i te małe - mogą towarzyszyć swoim właścicielom i cieszyć się świeżym powietrzem i swobodą.
 
Gospodarze są przyzwyczajeni do zwierząt i cieszą się z obecności dodatkowych czworonożnych stworzeń w gospodarstwie. Przestronne hale, górskie szlaki, lasy i łąki to urozmaicona oferta dla gości z psami. Zgodnie ze swoją psią naturą Bello może się do woli wyszaleć na wakacjach w Południowym Tyrolu.
 
Dla właścicieli zwierząt to z pewnością miłe uczucie, kiedy mogą przebywać i odpoczywać ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.
 
Szukają Państwo apartamentu lub pokoju, do którego - po wcześniejszym umówieniu się - można zabrać zwierzęta? Ponad 900 gospodarstw zaprasza gości z ich czworonogami!


Urlop z psem w Południowym Tyrolu
> Przyjazne dla psów gospodarstwa oferujące apartamenty
> Urlop z psem w gospodarstwie agroturystycznym oferującym pokoje