Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Pieszo i rowerem po Południowym Tyrolu

Pieszo i rowerem po Południowym Tyrolu

Aktywny urlop to źródło zdrowia i radości

Prosto z gospodarstwa na trasy rowerowe
Przez cały rok Południowy Tyrol oferuje miłośnikom aktywnego spędzania czasu wiele zajęć sportowych. Gospodarstwa spod znaku „Roter Hahn“ leżą w miejscach idealnych na wycieczki rowerowe i piesze wędrówki. Po posileniu się smakołykami z gospodarstwa goście wyruszają bezpośrednio z gospodarstwa na szlaki turystyczne i trasy rowerowe.

Wśród gęstej sieci szlaków miłośnicy ruchu odkryją fascynujący górski świat Alp i Dolomitów. Trasy wiodące wzdłuż starych kanałów, Waalwege, prowadzą obok kwitnących, z których rozciąga się widok na słoneczne doliny Południowego Tyrolu.

Zarówno łatwe, jak i te bardziej wymagające odcinki tras przeznaczone dla rowerzystów górskich dają urlopowiczom liczne okazje do podziwiania widoków. Wycieczki rowerowe rzymskim szlakiem „Via Claudia Augusta“ w Vinschgau lub trasą Drauradweg w Pustertal znakomicie nadają się na miłe rowerowe wypady rodziną lub z przyjaciółmi.

W gospodach Hofschank i Buschenschank spod znaku „Czerwonego Koguta“ goście mogą się posilić pysznymi, tradycyjnymi daniami, po czym ruszyć w drogę powrotną. Aktywny urlop w gospodarstwie zachwyci nie tylko miłośników wędrówek wysokogórskich i wyczynowych rowerzystów, lecz także tych, którzy preferują miłe spacery i spokojne przejażdżki rowere.

Prawdziwa przyjemność z wakacji!