Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Podpowiedzi urlopowe
Urlop z dziećmi w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Urlop z dziećmi w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Rodziny z dziećmi są w gospodarstwie mile widziane

Rodzinny urlop i urlop z małymi dziećmi w Południowym Tyrolu
Wśród jedynego w swoim rodzaju krajobrazu tego bogatego w tradycje regionu dzieci odkrywają nowy świat: mogą głaskać i karmić zwierzęta w gospodarstwie, zbierać jagody, poznawać świat roślin - z całą pewnością nie będzie im tu nigdy nudno.

To, co znają z tylko lekcji w szkole, tutaj w gospodarstwie mogą zobaczyć „na żywo“. I właśnie te dzieci, które często nie mają wielu możliwości, żeby się wyszaleć na dworze, tutaj na łące wokół gospodarstwa mogą nadrobić zaległości. To nie tylko dobra zabawa, ale też zdrowie.

Aktywne rodziny docenią możliwości wycieczek pieszych i rowerowych - w wielu gospodarstwach można wypożyczyć rower, także z miejscem dla dziecka. Wycieczka do jednego z imponujących grodów w Południowym Tyrolu pozwala poczuć historię i kulturę, które od stuleci odciskają swoje piętno na tym regionie.

Po pełnym wrażeń dniu znakomicie się zasypia i smacznie śpi w przytulnym łóżku; a następnego dnia na rodziców i dzieci czekają już nowe przygody.

Rodzinny urlop w gospodarstwie w Południowym Tyrolu
> Apartamenty w Południowym Tyrolu
> Pokoje w Południowym Tyrolu