Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Informacje o rezerwacji

Informacje o rezerwacji

Roter Hahn wita!

Drodzy Goście,
Urlop w gospodarstwie to rozkoszowanie się przyrodą, odpoczynek i poznawane z bliska wiejskiej kultury i tradycji.

Nasz portal internetowy przedstawia ponad 1600 ofert urlopowych. Sprawdzone gospodarstwa i ich urozmaicona oferta są tu wyczerpująco opisane. Staraliśmy się przedstawić poszczególne gospodarstwa w taki sposób, aby można było wyrobić sobie realistyczny obraz tych miejsc z ich osobliwościami i ofertą.

Rezerwacje
Kiedy znajdą Państwo „swoje“ gospodarstwo, proszę się zwracać o wszelkie dalsze informacje bezpośrednio do gospodarzy.
Telefonicznie najłatwiej się z nimi skontaktować po południu lub wieczorem. Wiele gospodarstw ma połączenie z internetem i można się z nimi kontaktować pocztą elektroniczną. W osobistej rozmowie z gospodarzami najlepiej porównają Państwo swoje oczekiwania urlopowe z dostępną ofertą.

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży „Roter Hahn - Ubezpieczenie od rezygnacji“
„Czerwony Kogut “ zawarł umowę ramową z europejskim ubezpieczycielem podróżnych Europäischen Reiseversicherung AG. W ramach tej współpracy gospodarstwo może zaoferować dogodne i przede wszystkim nieskomplikowane pod względem proceduralnym rozwiązanie. Ubezpieczenie to w wielu przypadkach obejmuje rezygnację z przyjazdu, spóźniony przyjazd i wcześniejszy wyjazd. Prosimy zapytać w wybranym gospodarstwie, czy oferuje ono opcję „Czerwony Kogut - Ubezpieczenie od rezygnacji “.
> „Czerwony Kogut - Ubezpieczenie od rezygnacji “ oraz warunki ubezpieczenia

Numer kierunkowy
Przy połączeniach spoza Włoch należy wybrać międzynarodowy numer kierunkowy do Włoch (0039), a następnie numer gospodarstwa. Na przykład z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Holandii: 0039-.... ......
Proszę nie zapomnieć o zerze w miejscowym numerze kierunkowym!

Cena
Najlepiej zapytać o nią bezpośrednio w gospodarstwie, ponieważ ceny różnie się kształtują zależnie od sezonu, długości pobytu, a także od liczby osób w apartamentach. Orientacyjnie podajemy ceny najniższe (poza sezonem) i najwyższe (szczyt sezonu). Odnoszą się one do wynajmu pokoi ze śniadaniem za osobę dziennie, ewentualnie - w przypadku apartamentów - za określoną liczbę osób za dobę.
We wszystkich apartamentach można gotować i robić pranie.

Opłata miejscowa
Od 1.01.2014 r. do podanych cen dolicza się opłatę miejscową (Ortstaxe). Wysokość opłaty ustalają poszczególne gminy i wynosi zwykle 0,85 € do 1,75 € na osobę (od 14 lat). Opłatę reguluje się bezpośrednio w gospodarstwie.

Życzymy Państwu udanego pobytu w Południowym Tyrolu!
Niezależnie od tego, na któe gospodarstwo się Państwo zdecydują, gospodarze powitają Państwa z otwartymi ramionami i dołożą wszelkich starań, aby wyczekany i zasłużony urlop okazał się niezapomnianym przeżyciem.
Miłego planowania wakacji.

Kontakt - Roter Hahn

Będziemy wdzięczni za nadsyłanie wszelkich pytań, sugestii lub propozycji. Chętnie pomożemy.
Roter Hahn - Urlop w gospodarstwie
Nasz adres:
Südtiroler Bauernbund
Roter Hahn
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 325
Fax
+39 0471 999 492
E-Mail info@roterhahn.it