Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Agroturystyka
Kryteria jakości

Kryteria jakości

Urlop w gospodarstwie

Gdzie kura chowa jajka? Jak się robi sok jabłkowy? Co tak naprawdę chrupią zające? I dlaczego cała rodzina nagle jest w tak wyśmienitym humorze?

Agroturystyka w Południowym Tyrolu to urlop pełen wrażeń i odpoczynku. W gospodarstwach spod znaku „Roter Hahn“ mogą Pańswo z bliska poznać wiejską kulturę jednego z najpiękniejszych regionów Europy: od imponujących szczytów Dolomitów do słonecznego Vinschgau, od malowniczej doliny Eisacktal po rejony leżące na południowych kresach Tyrolu. W naszej ofercie znajduje się ponad 1600 gospodarstw rozmieszczonych we wszystkich częściach regionu. W wielu z nich dzień zaczyna się od pożywnego śniadania składającego się z produktów pochodzących z gospodarstwa. Do wyboru jest też 13 specjalnych ofert.

Oferta agroturystyczna jest bardzo zróżnicowana, ale wszystkie gospodarstwa spod znaku „Czerwonego Koguta“ słyną z gościnności, prowadzą działalność rolną, oferują wyroby własnej produkcji i możliwość autentycznego obcowania z przyrodą.
Są to nieweilkie obiekty posiadające maksymalnie pięć apartamenty lub osiem pokoi dwuosobowych dzięki czemu panuje tam kameralna atmosfera. Liczba kwiatków - od 1 do 5 - informuje o jakości i atrakcyjności miejsca.

Nabrali już Państwo ochoty na urlop na wsi?
1600 gospodarstw serdecznie zaprasza