Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Rękodzieło
Nowości: rękodzielnictwo ludowe
Prawdziwy, niepowtarzalny, wartościowy

Prawdziwy, niepowtarzalny, wartościowy

Unikatowe wyroby od gospodarzy

Wyroby naszych rzemieślników są doprawdy unikatowe
Już od dawna umiejętności rękodzielnicze południowotyrolskich gospodarzy były wysoko cenione. Obecnie nadają oni przedmiotom nowe kształty. Natychmiast zauważa się, że są to rzeczy wykonane ręcznie! Wyroby rękodzielnicze są unikatowe, autentyczne, jedyne w swoim rodzaju i wartościowe. Są naturalne , ponieważ surowce w 100 procentach pochodzą z gospodarstwa; są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ każdy wyrób został wykonany oddzielnie; i są wartościowe, ponieważ ich wykonanie wymaga dużych umiejętności, wielkiej staranności i wielu godzin pracy.

Szczególnie można odczuć jakość lwyrobów rękodzielniczych, kiedy się je weźmie do ręki. Wysoka jakość materiału, umiejętna obróbka i solidność wykonania są wręcz namacalne. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo przywieźć sobie do domu pamiątkę z pobytu w Południowym Tyrolu, czy szukają oryginalnego prezentu, unikatowe wyroby sprawią radość na długo. Asortyment obejmuje produkty użytkowe, przedmioty dekoracyjne i dodatki. Wspólną cechą tych tradycyjnych wyrobów jest to, że zostały wykonane z dużym znawstwem i zaangażowaniem. Wyroby tego rodzaju dostępne są tylko w gospodarstwie, w którym powstają: autentyczne i innowacyjne, niepowtarzalne i powstałe z wielką dbałością o detale.

Z ludowym rękodzielnictwem najlepiej zapoznać się podczas osobistej wizyty w warsztacie. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć rękodzielników przy pracy i dowiedzieć się więcej o ich pasji. A przy tym zobaczyć na własne oczy, jak powstają te stylowe przedmioty, i samemu przekonać się o ich jakości.