Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Rękodzieło
Nowości: rękodzielnictwo ludowe

Nowości: rękodzielnictwo ludowe

Wszystko o ludowym rękodzielnictwie w Południowym Tyrolu

Tutaj znajdą Państwo informacje o nowościach „Roter Hahn“, gospodarzach i oferowanych przez nich wyrobach rękodzielniczych.
Długa tradycja - rękodzielnictwo w Południowym Tyrolu

Długa tradycja

Sztuka ludowa przeżywała szczególny rozkwit w XIX wieku. Rękodzielnictwem zajmują się nie tylko wyspecjalizowani rzemieślnicy w miastach, lecz także gospodarze na wsi.
Szczegóły
Wartościowe przedmioty artystyczne z Południowego Tyrolu

Rękodzieło o wysublimowanym wzornictwie

W wiejskiej izbie - jak okiem sięgnąć - wszędzie widać ręczne wyroby. Funkcjonalne, a jednocześnie o ładnych kształtach i często artystyczne. Ludowi rzemieślnicy posługujący się marką „Roter Hahn“ wytwarzają produkty zgodne z określonymi wytycznymi dotyczącymi kryteriów jakościowych.
Szczegóły
Wyroby naszych rzemieślników są doprawdy unikatowe

Unikatowe wyroby od gospodarzy

Już od dawna umiejętności rękodzielnicze południowotyrolskich gospodarzy były wysoko cenione. Obecnie nadają oni przedmiotom nowe kształty. Natychmiast zauważa się, że są to rzeczy wykonane ręcznie!
Szczegóły