Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
WEB
Back Home

Standardy jakości

Agroturystyka

Gdzie kura chowa jajka? Jak się robi sok jabłkowy? Co właściwie chrupią króliki? Dlaczego cała rodzina jest nagle w tak dobrym nastroju?

Urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu to wypoczynek pełen wrażeń i relaksu. Dzięki „Czerwonemu Kogutowi“ mogą Państwo wraz z waszymi bliskimi zapoznać się z tradycjią i kulturą jednego z najpiękniejszych regionów Europy. Od ostrych szczytów Dolomitów po słoneczną dolinę Vinschgau (Val Venosta), od malowniczej doliny Eisacktal (Val Isarco) po urokliwe południe wybierać można spośród 1600 południowotyrolskich gospodarstw. W wielu z nich serwowane jest domowe, wiejskie śniadanie . Zainteresowani urlopem "szytym na miarę" mają do wyboru 12 ofert specialnych.

Mimo licznych różnic, we wszystkich gospodarstwach polecanych przez „Czerwonego Koguta“ można zaznać serdecznej gościnności, posmakować domowych wyrobów i poczuć, czym jest typowo wiejskie życie na łonie natury.
Niewielkie domy z maksymalnie czterema apartamentami wakacyjnymi lub sześcioma pokojami dwuosobowymi zapewniają prywatną atmosferę, a liczba kwiatków - od jednego do czterech - mówi o jakości i obfitości posiłków.

Urlop na wsi? Serdecznie zapraszamy
> 1600 gospodarstw agroturystycznych zaprasza