X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
WEB
Back Home

Standardy jakości

Agroturystyka

Gdzie kura chowa jajka? Jak się robi sok jabłkowy? Co właściwie chrupią króliki? Dlaczego cała rodzina jest nagle w tak dobrym nastroju?

Urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu to wypoczynek pełen wrażeń i relaksu. Dzięki „Czerwonemu Kogutowi“ mogą Państwo wraz z waszymi bliskimi zapoznać się z tradycjią i kulturą jednego z najpiękniejszych regionów Europy. Od ostrych szczytów Dolomitów po słoneczną dolinę Vinschgau (Val Venosta), od malowniczej doliny Eisacktal (Val Isarco) po urokliwe południe wybierać można spośród 1600 południowotyrolskich gospodarstw. W wielu z nich serwowane jest domowe, wiejskie śniadanie . Zainteresowani urlopem "szytym na miarę" mają do wyboru 12 ofert specialnych.

Mimo licznych różnic, we wszystkich gospodarstwach polecanych przez „Czerwonego Koguta“ można zaznać serdecznej gościnności, posmakować domowych wyrobów i poczuć, czym jest typowo wiejskie życie na łonie natury.
Niewielkie domy z maksymalnie czterema apartamentami wakacyjnymi lub sześcioma pokojami dwuosobowymi zapewniają prywatną atmosferę, a liczba kwiatków - od jednego do czterech - mówi o jakości i obfitości posiłków.

Urlop na wsi? Serdecznie zapraszamy
> 1600 gospodarstw agroturystycznych zaprasza