Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.

Raffeinhof

wiejska gospoda w Ulten 

Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okoliceRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran i okolice
Raffeinhof
Rodzina Franz Kaserer
Raffein 467
39016 Ulten / St. WalburgUlten / St. Walburg
Telefon +39 0473 795239
Tel. kom. +39 348 3124887
raffeinhof@gmail.com dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Otwarte od 1 stycznia do wielkanoc we wszystkie niedziele i święta od godziny 12:00. W dni robocze niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja. Od wielkanoc do 30 listopada otwarte od godziny 12:00. Zamknięte w poniedziałki i wtorki. Zamknięte w grudniu.
W gospodarstwie mozna kupić: Miód i z czarnego bzu.
loading
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Raffeinhof leży na popularnym szlaku „Sunnenseitnweg“, ok. 2 km nad St. Walburg w dolinie Ultental. Z tego miejsca można ogarnąć wzrokiem znajdujący się za doliną krajobraz Ultner Bergwelt. W obydwu nowo urządzonych izbach jest wyjątkowo przytulnie. Kto chce, może tu skosztować tradycyjnej kuchni opartej produktach pochodzących z gospodarstwa, również na zewnętrznym tarasie.
Jedzenie i picie
"Speck”, kiełbasa „Kaminwurzen”, ser, masło, różne zupy, potrawy przyprawione dziko rosnącymi ziołami i knedle, zależnie od sezonu. „Kaiserschmarrn“ (omlet cesarski), „Erdäpfelnudel”(kluski ziemniaczane), „schwarzplentener Riebl“ (omlet gryczany), na wcześniejsze zamówienie omlet „Muas”. Wiosną kluski ze speckiem z sałatką z mniszka. Jesienią i zimą domowa kiełbasa z kapustą. Własnej roboty strucle, ciasta i desery lodowe. Soki: z czarnego bzu, jabłek, porzeczki, renklody i mięty.
Samochodem
Idąc od strony Lana, krótko przed centrum St. Walburg (za mostem) skręcić w prawo, a następnie przez 2 kilometry trzymać się drogi (wypatrywać tablicy informacyjnej).
Pieszo
Od St. Walburg szlakiem nr 10, mijając Breitenbergermühle, aż do ulicy, a następnie w lewo do gospody (ok. 50 minut).
Podręczny szkic dojazdu
Zajęcia w pobliżu
Ancient larch trees
Us.15,5 km
Ancient larch trees
natural monuments
Pokaż na mapieszczegóły
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
Us.27,2 km
The Gardens of Trauttmansdorff Castle
particular excursion destinations
Pokaż na mapieszczegóły
Niederhaushof
Us.498 m
Niederhaushof

Niederhaushof

Fam. Kneissl
Pokaż na mapieszczegóły
Gigglhirn
Us.1,1 km
Gigglhirn

Gigglhirn

Fam.Reinhard Staffler
Pokaż na mapieszczegóły
S. Valburga Tourist Office
Us.2,3 km
S. Valburga Tourist Office
information offices
Pokaż na mapieszczegóły
Bio-Marsonerhof
Us.2,9 km
Bio-Marsonerhof

Bio-Marsonerhof

Fam.Alexandra Schwarz
Pokaż na mapieszczegóły
S. Valburga Outdoor Pool
Us.3 km
Riemerhof
Us.3,1 km
Riemerhof

Riemerhof

Fam.Melanie and Patrick Schwienbacher
Pokaż na mapieszczegóły
Nordic Walking school Thea Gamper
Us.3,5 km
Zoggler Stausee Reservoir 264/A
Us.4,4 km
Na mapie Południowego Tyrolu